Сік з буряка ефективніше таблеток.


червоний бурякНе дивлячись на те, що червоний буряк поширений у нас, свіжовичавлені соки з цього плоду своєю популярністю не користуються. І даремно — стверджують вчені з Англії.
Дослідження віджатого соку буряка і його корисних властивостей допомогло зробити однозначну заяву про його високу ефективність при такій хворобі як артеріальна гіпертонія.
Як виявилося, що свіжовичавлений сік з червоного буряка має здатність нормалізувати всі функції серцево судинної системи та знижувати артеріальний тиск. За оцінками фахівців, його лікувальні властивості легко порівняти з рівнем ефективності сучасних гіпотензивних препаратів. Майже добу становить тривалість його впливу.
Чим же буряк багатий?
Сік буряка в першу чергу містить білки і азотні сполуки. Не багато овочів за своїм складом можуть похвалитися такою великою кількістю амінокислот.
З азотного з’єднання бетіана, утворюється в організмі людини холін. Речовина це протидіє ожирінню печінки і володіє протисклеротичними властивостями. Сік буряка є одним з найцінніших овочів, оскільки в соку з буряка міститься досить таки багато заліза, вживаючи буряк, поліпшується склад крові та утворення еритроцитів.
Багатий йодом буряковий сік, так само цинком, міддю і марганцем. Останні три елементи впливають на процеси обміну речовин і кровотворення, так само і на функції статевих залоз.
Цинк має властивість підвищувати гостроту зору, підтримувати рівень інсуліну і у разі інфаркту міокарда, в ньому наш організм сильно потребує. Але навіть при тому, що буряк дуже корисний, потрібно знати одну важливу річ. Сік з буряка в чистому вигляді є дуже сильно впливаючим засобом.
Так само слід врахувати і побічні ефекти.
Навіть банальна склянка такого свежо вижатого соку може викликати нудоту і напад сильного запаморочення. Тому буряковий сік при вживанні фахівці рекомендують розбавляти морквяним соком у таких пропорціях: 3 частини морквяного соку до однієї частини бурякового. Так само рекомендується після віджимання буряка, сік потримати кілька годин у холодильнику.
Медичні працівники так само рекомендують вживати буряковий сік при: атеросклерозі, анемії, шкірних захворюваннях, менопаузі, порушення менструального циклу, загальної слабкості і слабкості зору, надмірній вазі, захворювання печінки та нирок.

Похожі записи:

Оптимальний розмір полового органа чоловіка!... Велика кількість чоловіків комплексує з поводу того , що на їх думку іх член замалий, а як би він був більший то увага ж...
Кисло-молочні продукти — КРАЩА ДІЄТА.... Молочна дієта Якщо ви вирішили скинути зайву вагу, кисло-молочні продукти - це гарний вибір для підбору вірною дієти....
Здоров’я жінки, це рух! Здоров'я жінки, це рух, як ствержують учені. Згідно з однією з декількох теорій, що пояснюють, яким чином ходьба захи...
Картопля від нетравлення шлунка, лікування порушень діяльнос... Якщо ви страждаєте від хронічного нетравлення шлунку, то не поспішайте підсаджуватися на сильні ліки. У ході дослідження...
Теги до запису:,