21.05.2011 - orbk.net

Значення імені Наталя.


Іменини Наталії: 8 вересня (26 серпня)-Св. мучениця Наталія, дружина Св. мученика Адріана, втішала і підбадьорювала чоловіка під час його мук за віру Христа, після чого він помер. Наталія померла мирно у Візантії, де було поховане тіло її чоловіка (IV ст.).

Таємниця імені Наталя: 8 вересня — Наталя-вівсяниця. У цей день в одних місцевостях починається, в інших закінчується прибирання вівса. Варять з такої нагоди вівсяний кисіль і печуть вівсяні млинці.

Зодіак імена — Діва. Планета — Меркурій. Колір імені — червоний. Сприятливе дерево — аралія. Завітна рослина — кровохлебка. Заступник імені — жук-плавунець. Камінь-талісман — кровавник.

Зменшувальні форми: Наталя, Наталка, Наташа, Натаха, Таша, Натуля, Натуся, Туся, Наля, Тата.

Характеристика ім’я Наталя: У школі Наташа відвідує театральний або танцювальний гурток, любить заміські походи, лижні прогулянки всім класом. Зазвичай вона весела і доброзичлива, але іноді впадає у відчай. Справа в тому, що носії цього імені дуже уразливі і не скоро приходять в рівновагу.

Наталія вкрай рідко вибирає собі професію, пов’язану з фізичною працею її більше приваблює громадська діяльність, медицина, бібліотечна справа, викладання.
У сімейному житті Наталія всі сили зосереджує на вихованні дітей. А от стосунки з чоловіком не завжди безхмарні, але, навіть якщо Наталя не права, вона ні за що не вибачається.

Значение имени Наталья

Рекомендую:

Чистый аквариум — здоровая рыба!... Много людей держат в своём доме красивых рыбок в аквариуме, любят на них смотреть, любоваться, так как это действительно успокаивает и способствует ка...
Символ нью-йоркських презервативів — кнопка ... Символом нью-йоркських презервативів стала кнопка живлення. Департамент охорони здоров'я Нью-Йорка оголосив переможця конкурсу на кращий дизайн упаков...


Суспільство / Факти