Значення імені Наталя.


Іменини Наталії: 8 вересня (26 серпня)-Св. мучениця Наталія, дружина Св. мученика Адріана, втішала і підбадьорювала чоловіка під час його мук за віру Христа, після чого він помер. Наталія померла мирно у Візантії, де було поховане тіло її чоловіка (IV ст.).

Таємниця імені Наталя: 8 вересня — Наталя-вівсяниця. У цей день в одних місцевостях починається, в інших закінчується прибирання вівса. Варять з такої нагоди вівсяний кисіль і печуть вівсяні млинці.

Зодіак імена — Діва. Планета — Меркурій. Колір імені — червоний. Сприятливе дерево — аралія. Завітна рослина — кровохлебка. Заступник імені — жук-плавунець. Камінь-талісман — кровавник.

Зменшувальні форми: Наталя, Наталка, Наташа, Натаха, Таша, Натуля, Натуся, Туся, Наля, Тата.

Характеристика ім’я Наталя: У школі Наташа відвідує театральний або танцювальний гурток, любить заміські походи, лижні прогулянки всім класом. Зазвичай вона весела і доброзичлива, але іноді впадає у відчай. Справа в тому, що носії цього імені дуже уразливі і не скоро приходять в рівновагу.

Наталія вкрай рідко вибирає собі професію, пов’язану з фізичною працею її більше приваблює громадська діяльність, медицина, бібліотечна справа, викладання.
У сімейному житті Наталія всі сили зосереджує на вихованні дітей. А от стосунки з чоловіком не завжди безхмарні, але, навіть якщо Наталя не права, вона ні за що не вибачається.

Значение имени Наталья

Похожі записи:

Счастье которое дарят цветы! Что лучше всего может сделать сердце девушки добрее, стереть в нем все напряжение и беспокойство? Это прекрасный аромат ...
Етапи становлення організаційної структури МНС України Город... Найважливіші етапи становлення організаційної структури МНС України в Хмельницькій області Городоцького районного відділ...
Пляж и развлечения. Пляж является прекрасным местом, чтобы принять вашу семью в летнее время для прекрасного отдыха. Песок является несконча...
Такелажно-монтажные работы. Поскольку переезд, такелаж и монтажные работы являются деятельностью с подрядчиками, то в подобных услугах стоить выбира...