05.06.2011 - orbk.net

Ан-32 на службі ВПС Індії.

Поділитися:

Ан-32 на службі ВПС Індії.На днях завод імені Антонова передав ВПС Індії перші п’ять модернізованих військово-транспортних літаків Ан-32, крім цього індійські військово-повітряні сили повинні отримати ще 105 таких транспортних літаків.

Модернізаційні роботи по індійських Ан-32 почалися в березні 2010 року, з того часу літаки отримали нову систему попередження про наближення до землі, супутникову навігацію, систему попередження про зіткнення в повітрі, радіолокаційну станцію, дистанційно-вимірювальне обладнання, новий радіовисотомір та інше. Літак Ан-32 характерний тим що може витривало працювати у жаркому кліматі та проводити зліт і посадку на високогірні аеродромах при вантажопідйомності 7,5 тонн. Літак Ан-32 може розвивати швидкість до 530 кілометрів на годину і здійснювати перельоти без дозаправки на відстань до 3,2 тисячі кілометрів.

Літо час подорожей, а придбати авиабилеты Киев потрібно вчасно, щоб не згаяти свою відпустку.

Рекомендую:

Вміст карт пам’яті збільшать до двох терабайт.... Компанії SanDisk, Nikon і Sony запропонували новий стандарт карт пам'яті, повідомляється в офіційному прес-релізі. Специфікації стандарту запропонован...

Технології аеродром / Ан-32 / ВПС Індії / Модернізаційні роботи / транспортні літаки / Швидкість /