24.06.2011 - orbk.net

Близнюки Вінклвосс проти Марка Цукерберга.

Поділитися:

Брати-близнюки Вінклвосс прийняли рішення завершити багаторічні судові розгляди з засновником відомої соцмережі Facebook Марком Цукербергом. Після ретельного обмірковування цієї ситуації Кемерон і Тайлер Вінклвосс відмовилися від подальшої подачі апеляції до Верховного суду США з приводу незгоди з умовами угоди, укладеної ними з Цукербергом в 2008 році.

С приходом интернета в каждый в многих людей появилось желание постигать искусство статьи и материалы в новом для себя амплуа под названием блогер. А перед блогерами были социальные сети.

Брати Тайлер і Кемерон Вінклвосс стверджували, що засновник Facebook Марк Цукерберг вкрав їхню ідею при створенні сайту.

Рекомендую:

Соціальна пошта від Facebook. Протягом найближчих кількох місяців у користувачів Facebook з'явиться можливість отримати персональну адресу електронної пошти від Facebook. Адреса бу...
Facebook НЕ ЗАКРИЮТЬ 15 березня! Facebook спростував дурні чутки про своє закриття!Адміністрація Facebook рішуче спростувала поширену в інтернеті інформацію про швидке закриття по...

Інтернет Facebook / Марк Цукерберг /