Близнюки Вінклвосс проти Марка Цукерберга.

Брати-близнюки Вінклвосс прийняли рішення завершити багаторічні судові розгляди з засновником відомої соцмережі Facebook Марком Цукербергом. Після ретельного обмірковування цієї ситуації Кемерон і Тайлер Вінклвосс відмовилися від подальшої подачі апеляції до Верховного суду США з приводу незгоди з умовами угоди, укладеної ними з Цукербергом в 2008 році.

С приходом интернета в каждый в многих людей появилось желание постигать искусство статьи и материалы в новом для себя амплуа под названием блогер. А перед блогерами были социальные сети.

Брати Тайлер і Кемерон Вінклвосс стверджували, що засновник Facebook Марк Цукерберг вкрав їхню ідею при створенні сайту.

Рекомендую:

Сенсорні телефони LG T-серії: все для зручного с... Компанія LG Electronics представляє на українському ринку новий сенсорний телефон LG T515 з підтримкою Wi-Fi – третю модель Т-серії. Крім новинки, в с...
Для BlackBerry розробили “співчуваючий”... Американські дизайнери Кікі Танг і Деніел Юн представили концепт смартфона BlackBerry Empathy ("Співпереживання"), що визначає настрій свого власника,...