24.06.2011 - orbk.net

Близнюки Вінклвосс проти Марка Цукерберга.


Брати-близнюки Вінклвосс прийняли рішення завершити багаторічні судові розгляди з засновником відомої соцмережі Facebook Марком Цукербергом. Після ретельного обмірковування цієї ситуації Кемерон і Тайлер Вінклвосс відмовилися від подальшої подачі апеляції до Верховного суду США з приводу незгоди з умовами угоди, укладеної ними з Цукербергом в 2008 році.

С приходом интернета в каждый в многих людей появилось желание постигать искусство статьи и материалы в новом для себя амплуа под названием блогер. А перед блогерами были социальные сети.

Брати Тайлер і Кемерон Вінклвосс стверджували, що засновник Facebook Марк Цукерберг вкрав їхню ідею при створенні сайту.

Рекомендую:

Нові мобільні додатки несуть загрозу Facebook.... Сервіси обміну повідомленнями для смартфонів можуть «посунути» на ринку соціальні мережі. REUTERS - Створюйте особисті профілі та мережі друзів. Обмі...
Facebook — Американці назвали найкраще місце... Facebook став найпопулярнішою американською компанією серед своїх співробітників. Про це свідчать результати опитування, проведеного порталом Glassdoo...


Інтернет Facebook / Марк Цукерберг /