06.06.2011 - orbk.net

Дизайн ванної кімнати


Що там не говорити, а ванна є одним з найважливіших приміщень в сучасній квартирі і іноді при будівництві та плануванні житлового приміщення є важливим питанням дизайн ванної кімнати, то ж які важливі питання виникають при планування ванної кімнати.

Основні зони ванної кімнати: унітаз, сама ванна, раковина, зона для прання білизни м зона сушіння, біля яких повинна стояти кошик для брудної білизни, далі треба включити зону приходу і можливо зелену зону — у цій зоні добре ростуть тропічні рослини, містити у ванні можна якщо є вікно як джерело світла.

При складанні дизайна ванної кімнати треба також врахувати місце під меблі, різні шафки і полички, вішалка. Також треба врахувати розташування освітлювальних приладів і колір оздоблювальних матеріалів, головне не бояться квітів і тоді ваша ванна кімната візьме гідний вигляд.

Також є важливим ремонт офисов в Минске, якщо ви ділова людина в Білорусії, і не важливо що там у країні твориться, а офіс це лице вашого бізнесу, і коли він має належний вигляд то і у вас будуть йти належно справи.

Рекомендую:

Белый цвет в дизайне интерьера комнаты или дома.... Одним из главных качеств белого цвета является неоднозначность. Для одних он обозначает тепло и чистоту, для кого-то - равнодушие и одиночество Для не...
Дизайн освещения для интерьера.... Дизайн освещения для интерьера которое не только распространяет сияние, но также демонстрирует ваш личный вкус и стиль стоит того чтоб на него обратит...


Жилплоща Дизайн / дизайн ванної / кімнати / Офіс / Планування / прання білизни / тропічні рослини /