20.06.2011 - orbk.net

Довгоочікуваний смартфон LG Optimus 3D виходить на світовий ринок.

Поділитися:

смартфон LG Optimus 3DКомпанія LG Electronics (LG) сьогодні офіційно представила довгоочікуваний смартфон LG Optimus 3D, оснащений двоядерним процесором другого покоління та інноваційної архітектурою Tri-Dual. Новинка підтримує повноцінну роботу з 3D – запис, перегляд та обмін файлами, – реалізовану у зручному форматі смартфона. LG Optimus 3D був вперше представлений у лютому 2011 року на міжнародній виставці Mobile World Congress (MWC) в Барселоні.

Смартфон LG Optimus 3D виходить на ринок  з унікальною Tri-Dual конфігурацією  – двоядерним процесором, двоканальним режимом і подвійною архітектурою пам’яті. Ця інновація підвищує продуктивність пристрою в багатозадачному режимі, забезпечує комфортний перегляд фільмів і дозволяє грати в сучасні ігри зі складною графікою. Ця новинка також сприяє впровадженню повноцінної 3D функціональності в повсякденне життя користувачів, дозволяючи записувати і переглядати 3D контент, не використовуючи спеціальних окулярів.

«Архітектура Tri-Dual відкриває нову еру  продуктивності смартфонів, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і вища посадова особа компанії LG Возможно, формат этой картинки не поддерживается браузером. Electronics Mobile Communications. – Ми очікуємо, що наша остання модель з лінійки LG Optimus викличе великий інтерес з боку споживачів, які шукають найсучасніші технології і люблять 3D – наступний великий рубіж для мобільних пристроїв».

Максимальна ефективність і продуктивність конфігурації Tri-Dual

Архітектура LG Tri-Dual забезпечує значні переваги у продуктивності LG Optimus 3D, і це стосується не тільки збільшення тактової частоти. У реальній експлуатації смартфони з одноканальною системою (навіть з більш високою тактовою частотою і двоядерною технологією) поступаються LG Optimus 3D. Двоканальна конфігурація дозволяє здійснювати одночасну передачу даних між двоядерним процесором і подвійною архітектурою пам’яті. У результаті користувачі LG Optimus 3D можуть переглядати веб-сторінки, використовувати багатозадачність, грати в ігри при більш високій частоті кадрів і насолоджуватися фільмами з більш плавною передачею зображення і довше, ніж це було можливо раніше.

Повноцінна робота з 3D: запис, перегляд і передача 3D-файлів

Запропонована компанією LG Electronics повноцінна 3D концепція  перетворила 3D технологію з новинки на практичний інструмент. Смартфон LG Optimus 3D дозволяє швидко і зручно записувати, переглядати і передавати 3D-файли, не використовуючи громіздких окулярів. Новітній смартфон LG забезпечує зйомку високоякісного 3D-контента і завдяки технології стабілізації 3D-відео та алгоритму зміщення корекції у режимі реального часу автоматично коригує тремтіння зображення. Широкі кути огляду роблять перегляд фільмів та відео зручнішим і комфортнішим.

4,3-дюймовий WVGA-дисплей забезпечує яскраве HD зображення без мерехтіння (до 1080 у звичайному форматі і до 720p в 3D). Спеціальне програмне забезпечення дозволяє перетворювати стандартні фотографії і відеоконтент у 3D в режимі реального часу. Безкоштовна утиліта для конвертації 2D-ігор буде доступна для скачування у третьому кварталі 2011 року, що дозволяє користувачам насолодитися різноманітністю мультимедійного контенту в форматі 3D.

Смартфон підтримує також HDMI 1.4 і може легко та швидко підключатися до 3D-телевізорів і моніторів, а також DLNA сертифікованих пристроїв. Більш того, користувачам легко тепер доступна пошукова  классификация ссылок та  відповідно завантажувати і переглядати 3D-контент та обмінюватися одне з одним відзнятим відео через спеціальний 3D-канал YouTube (youtube.com/3D).

LG Optimus 3D також підтримує перший у світі 3D браузер доповненої реальності (augmented reality – AR), реалізований у співпраці з Wikitude, піонером AR. Браузер буде доступний за допомогою спеціальної програми, яку можна завантажити з LGWorld (www.lgworld.com).

Телефон буде доступний в Європі, а потім на більш ніж 60 ринках по всьому світі у найближчі декілька тижнів.

Рекомендую:

3D Game Converter вже доступний у смартфонах LG O... Компанія LG Electronics (LG) оголошує про те, що її унікальна розробка, яка викликала значний інтерес на виставці IFA 2011, – 3D Game Converter – вже ...
Nokia X3-02 Недавно на ринку мобільних телефонів, з’явилася нова модель Нокія X3-02, яка досить непоганим виявилась телефоном який ще й до того не незвичайний. No...

Гаджети 3D / Mobile / Tri-Dual / інновація / Новинка / Світовий ринок / Смартфон / Смартфон LG / Телефон /