29.06.2011 - orbk.net

Ford Kuga твій партнер.

Поділитися:

Ford Kuga — це сучасний екстер’єр і це одна з конкурентних переваг даної моделі Ford. Автомобіль багато в чому схожий на концепт-кар Iosis-X, показаний в 2006 році на виставці в Парижі. Kuga зберіг пропорції і виразні деталі від дизайну Iosis X: ті ж колісні диски і ефектні колісні арки. Гострі елементи і стрімкий профіль вносять спортивну нотку в дизайн кросовера. При створенні серійного автомобіля характерний для купе профіль даху концепт-кара Iosis X був змінений для створення більш високого силуету і комфортного розміщення п’яти чоловік.

З повнопривідною трансмісією допомогли партнери по концерну. Компанія Volvo люб’язно надала систему повного приводу з муфтою Haldex. Вона може посилати на задню вісь автомобіля до 50% крутного моменту, коли це необхідно, але більшу частину часу Kuga їде як передньопривідний автомобіль. Високий кліренс Форд Куга в поєднанні з кутом в’їзду в 21 градус і кутом з’їзду 25 градусів забезпечує вельми гідну прохідність.

Ford Kuga (Форд Куга) — 5-дверний 5-місний компактний позашляховик класу «K1». Представлений у березня 2008 року на Міжнародному автосалоні в Женеві. Ford Kuga створений на платформі автомобіля C-Max.

Рекомендую:

Honda concept в автосалоні Шанхаю.... Так, це виглядає трохи незвично, зубаста концепція, прев'ю від Honda нового невеликого MPV, спеціально призначеного для китайського ринку. Називає...
Дитячі Автокрісла — краще для дитини в дороз... Якщо у вас є дитина то немає кращого засобу захисту для нього в дорозі, ніж правильний вибір дитячого автокрісла для вашого автомобіля. З збільшенням ...

Авто Ford / автомобіль / Дизайн / елементи / Концепт-кар / Купе / Позашляховик / профіль /