29.06.2011 - orbk.net

Ford Kuga твій партнер.


Ford Kuga — це сучасний екстер’єр і це одна з конкурентних переваг даної моделі Ford. Автомобіль багато в чому схожий на концепт-кар Iosis-X, показаний в 2006 році на виставці в Парижі. Kuga зберіг пропорції і виразні деталі від дизайну Iosis X: ті ж колісні диски і ефектні колісні арки. Гострі елементи і стрімкий профіль вносять спортивну нотку в дизайн кросовера. При створенні серійного автомобіля характерний для купе профіль даху концепт-кара Iosis X був змінений для створення більш високого силуету і комфортного розміщення п’яти чоловік.

З повнопривідною трансмісією допомогли партнери по концерну. Компанія Volvo люб’язно надала систему повного приводу з муфтою Haldex. Вона може посилати на задню вісь автомобіля до 50% крутного моменту, коли це необхідно, але більшу частину часу Kuga їде як передньопривідний автомобіль. Високий кліренс Форд Куга в поєднанні з кутом в’їзду в 21 градус і кутом з’їзду 25 градусів забезпечує вельми гідну прохідність.

Ford Kuga (Форд Куга) — 5-дверний 5-місний компактний позашляховик класу «K1». Представлений у березня 2008 року на Міжнародному автосалоні в Женеві. Ford Kuga створений на платформі автомобіля C-Max.

Рекомендую:

КРАЩІ АВТОМОБІЛІ 2009 РОКУ Американське агентство JD Power and Associates опублікувало список найбільш надійних автомобілів 2009, за престижним дослідженням "Initial Quality Stu...
Дизайн Рено Меган Купе, це Ваша індивідуальність.... Змінені фари і бампера та решітка радіатора, ще більше акцентують динамізм Renault Megane Coupe, нові кольори і диски роблять Новий Меган Coupe ще еле...


Авто Ford / автомобіль / Дизайн / елементи / Концепт-кар / Купе / Позашляховик / профіль /