12.06.2011 - orbk.net

Концепція Sony Ericsson X3 та дизайн.

Поділитися:

Sony Ericsson X3 Sony Ericsson X3 це нова розробка одно іменної компанії, дизайн і бачення нового смартфона на базі операційної системи андроїд створив дизайнер Франк Тобіас. Sony Ericsson X3 це потужний камерофон з 10-мегапіксельною камерою та подвійним процесором потужністю 2.5GHz.

Sony Ericsson X3

У нового Sony Ericsson X3 вмонтований для зручності 4,2-дюймовий сенсорний екран вражає своєю яскравістю. Побачити реально цей смартфон стане можливо в наступні 6 місяців або близько того.

Але якщо вас цікавлять не зовсім новітні технічні засоби то ви їх можете придбати на www.tehnoskarb.com.ua завжди великий вибір б/у техніки.

Рекомендую:

Cтандарты сервиса и безопасности компании LG Elect... Компания LG Electronics (LG) получила целый ряд сертификатов, подтверждающих качество продуктов LG. Лаборатории таких авторитетных организаций, как En...
Як вибрати смартфон — 4 основних показники.... Колись, це був простий телефон для вхідних / вихідних дзвінків тепер, це вже мініатюрний (і дуже потужний) комп'ютер. У новому бачення телефон, це сма...

Гаджети Sony Ericsson / Андроїд / Камерофон / нова розробка / сенсорний екран / Смартфон / технічні /