Концепція Sony Ericsson X3 та дизайн.

Sony Ericsson X3 Sony Ericsson X3 це нова розробка одно іменної компанії, дизайн і бачення нового смартфона на базі операційної системи андроїд створив дизайнер Франк Тобіас. Sony Ericsson X3 це потужний камерофон з 10-мегапіксельною камерою та подвійним процесором потужністю 2.5GHz.

Sony Ericsson X3

У нового Sony Ericsson X3 вмонтований для зручності 4,2-дюймовий сенсорний екран вражає своєю яскравістю. Побачити реально цей смартфон стане можливо в наступні 6 місяців або близько того.

Але якщо вас цікавлять не зовсім новітні технічні засоби то ви їх можете придбати на www.tehnoskarb.com.ua завжди великий вибір б/у техніки.

Рекомендую:

Гібрид телефону і PlayStation вийде в березні 2011... Компанія Sony Ericsson випустить ігровий смартфон PlayStation Phone в продаж у березні 2011 року. Про це пише інтернет-видання ITProPortal з посилання...
До складу наступного екіпажу шаттла “Діскаве... До складу наступного екіпажу шатлу "Діскавері", який відправиться до МКС у вересні 2010 року, увійде робот. Згідно з повідомленням NASA, робот, а точн...