21.06.2011 - orbk.net

Lada Granta

Поділитися:

На Тольяттинском автозаводі 16 червня розпочався випуск Lada Granta. Правда, тільки випуск пілотної партії. На автоматичної лінії зварювання був виготовлений перший кузов нового авто. Зараз перша Лада Гранта відправлена ​​на доукомплектацію.

Перед тим як приступити до виробництва нового седана Lada Granta в новітньому зварювальному комплексі на складально-кузовному виробництві були проведені масштабні роботи. Так в травні тут були модернізовані чотири автоматичні лінії KUKA. Крім цього ремонтні служби запустили десять зварювально-збірних стендів. Підсумок цієї роботи — на існуючій лінії тепер можна випускати деталі як для седана Lada Granta, так і для Lada Kalina.

Видео сюжет о Lada Granta — характеристики и цены

Підготовку до випуску нової моделі, яка за габаритами на на 220 мм більше, ніж габарити седана Lada Kalina, на АВТОВАЗі планують закінчити до 22 червня. До цього часу на с кониейера повинні будуть зійти 15 автомобілів пілотної партії. Після цього в липні у виробництво на зварювальному комплексі запустять настановну партію Lada Granta.

Рекомендую:

Lada Granta — перше враження — Частина... Само собою, цей автомобіль Lada Granta не болід «Формули-1», з цим ніхто сперечатися не стане. Але проблеми координації машини Lada Granta на дорозі н...
Lada Granta — перше враження — Частина... На Чорномор'ю виконали тестування Лади «Гранта». Для тестів Лади «Гранта» журналістам надали місце на картодромі. У тести включили переміщення між роз...

Авто Лада Гранта / ремонтні служби /