22.06.2011 - orbk.net

Медова дієта.

Поділитися:

Медова дієта

При медовій дієті можна їсти всі звичні продукти в будь-яких поєднаннях, але, обмежуючи свій раціон в межах 1200 калорій.

Щодня вранці (за годину до їжі) і увечері (за 2 години до сну) натщесерце випивати медовий напій. Увечері, після медового напою нічого їсти не можна.

Медовий напій готується так: столова ложка меду, розведена в 100 грамах теплої води. Бажано додати сік лимона.

Медова дієта, 2 варіант

Дана медова дієта розрахована на 14-16 днів. При даній дієті втрачається від 2 до 6 кг.

На сніданок, обід і вечерю потрібно з’їдати по чайній ложці меду. Крім меду дозволите знежирені кисломолочні продукти, варені некрохмалисті овочі, цитрусові, ягоди і пийте кислі соки.

Овочі і ягоди можна вживати один раз на добу, краще вдень. Порція овочів не повинна перевищувати 200 г. Добовий об’єм соку не повинен перевищувати 0,75 л.
Чай і мінеральну воду можна пити без обмежень.

Їсти потрібно п’ять разів на день.

Поздравления с юбилеем маме

Рекомендую:

Червоні фрукти, овочі та зелень — дієта прот... Червоні апельсини перешкоджають ожирінню і зменшують ризик появи пухлин, пише La Repubblica, спираючись на відкриття італійських вчених. Що правда, до...
Сама шкідлива п’ятірка продуктів — най... Лікарі стверджують, що найпоширеніші хвороби у школярів - це хвороби шлунка і малокрів'я. У визначенні причини цих хвороб лікарі одностайні - неправил...

Здоров'я їсти / варені некрохмалисті овочі / Дієта / медовий напій / Обід / Продукти / рацион / сік лимона / сніданок /