Samsung випускає перший в світі нетбук із сонячною батареєю.

перший в світі нетбук із сонячною батареєюSamsung випускає перший в світі нетбук із сонячною батареєю і екраном 10 дюймів
Нетбук Samsung NC215S з підзарядкою від сонячної батареї відрізняється високою мобільністю і дружністю для екології.

Компанія Samsung Electronics, світовий лідер в галузі мультимедійних технологій і цифрової конвергенції, оголосила про випуск першого в світі нетбука NC215S з 10-дюймовим екраном і сонячною батареєю для підзарядки основного акумулятора. Цей легкий нетбук Samsung комп’ютер поєднує продуктивність, малі розміри і дружність для екології.

Дві години перебування нетбука на сонці забезпечують до однієї години додаткової роботи від акумулятора. У поєднанні з акумулятором, що забезпечує роботу протягом 14,5 годин, та потужним процесором Intel Atom новинка нетбук Samsung гарантує практично безмежну мобільність.

«Samsung прагне впроваджувати екологічні інновації: ми дуже горді тим, що випустили на ринок перший нетбук з 10-дюймовим екраном і підзарядкою від сонячної батареї, — зазначив Кьюнхо Розум, старший віце-президент підрозділу ІТ-рішень компанії Samsung Electronics. — NC215S демонструє прихильність Samsung до нових технологій і відрізняється високою продуктивністю, мобільністю, а також зручністю використання ».

Сонце підзарядить ноутбук Samsung.

Модель нетбука Samsung NC215S дозволяє максимально збільшити час роботи від акумулятора і звести до мінімуму «вуглецевий слід» завдяки вмонтованої в передню частину нетбука сонячної батареї. Вона автоматично починає заряджати акумулятор на сонці. Дві години підзарядки на сонці — це одина додаткова година роботи від акумулятора з нульовими витратами та викидами СО2. Крім того, акумулятор PowerPlus, яким оснащена модель NC215S, може забезпечувати роботу нетбука протягом 14,5 годин на повному заряді, а значить, ви зможете зробити більше, перебуваючи на виїзді.

Завдяки інтелектуальної технології акумулятори PowerPlus витримують до 1 тис. циклів перезарядки, в три рази перевершуючи за цим показником звичайні акумулятори. Ця технологія дозволяє також швидше заряджати акумулятор, що дає додаткову економію і зниження викидів вуглецю.

Нетбук сертифікований за стандартом TCO, що підтверджує його дружність для екології, ергономічний дизайн нетбук Samsung, зручність у використанні та продуктивність. Модель NC215S відповідає суворим екологічним стандартам, має дуже низьке енергоспоживання, а її компоненти піддаються повторній переробці. Інші особливості нетбука — дуже висока якість зображення, низький рівень шуму, невелике електромагнітне випромінювання. Система сертифікації ТСО також вимагає від виробників поліпшення умов праці і виробничих процесів.

Швидкий і мобільний нетбук Samsung.

Завдяки технології Samsung Fast Start користувач може почати роботу з нетбуком вже через кілька секунд після відкриття кришки дисплея або натискання на кнопку живлення. Інноваційний гібридний черговий режим поєднує швидкий запуск після входу в режим очікування, тому немає необхідності чекати 30-60 секунд, поки нетбук завантажиться.

Сонячна батарея, має невеличкі розміри і екологічна чистота не зробить негативний вплив на обчислювальну потужність нетбука. Модель NC215S побудована на основі двоядерного процесора Intel Atom, а також графічного процесора Intel GMA 3510, який забезпечує високу продуктивність і мобільність нетбука Samsung. Процесор Intel Atom має високу енергоефективність, завдяки чому нетбук може довше працювати від акумулятора. Цей процесор підтримує також високу продуктивність в мультимедійних додатках і при відтворенні відео Adobe Flash, яке часто використовують сайти, подібні YouTube.

USB-порт з можливістю підзарядки мобільних пристроїв, таких як смартфони або MP3-плеєри у режимі очікування, дуже зручний у дорозі. А якщо акумулятор повністю розрядився, то нетбук можна заряджати прямо від сонячної батареї.

Простота у використанні Нетбука Samsung.

Дисплей Samsung SuperBright з покриттям антивідблиску дозволяє працювати з нетбуком NC215S в будь-яких умовах, навіть на яскравому сонячному світлі. Яскравість 300 ніт (а це на 50% більше, ніж у конкуруючих пристроїв) забезпечує комфортне читання тексту, а покриття антивідблиску знижує навантаження на очі.

NC215S не тільки економічний і екологічний, він ще елегантний і легкий. А тонка рамка 10,1-дюймового дисплея дозволяє максимально комфортно працювати з інформацією на ходу. Зручна клавіатура з рознесеними клавішами гарантує додаткову зручність при наборі тексту, а тестування клавіатури показало, що вона ще й більш гігієнічна, оскільки грязюка не скупчується між клавішами.

Створений для вимогливих мобільних користувачів, нетбук NC215S важить всього 1,32 кг, що робить його ідеальним компаньйоном у поїздках. Ті, хто часто подорожує і працює в дорозі, оцінять також надійний корпус Samsung Duracase із захистом від подряпин і пошкоджень при повсякденному використанні.

Специфікації Нетбука Samsung на сонячних батареях.

Дисплей

10,1-дюймовий (1024 x 600) Super-Bright LED з покриттям антивідблиску,

Операційна система

Windows ® 7 Starter

Процесор

Intel ATOM N570 (1,66 ГГц)
Intel ATOM N455 (1,66 ГГц)

Пам’ять

1 ГБ DDR3
HDD *

250GB / 320 ГБ (5400 про. / хв.)

Графіка

Intel GMA 3150
Порти введення-виведення

VGA, вихід на навушники, вхід мікрофону, вбудований мікрофон
3 порти USB 2.0
Кардрідер 4-в-1 (SD, SDHC, MMC)
RJ45 (LAN), гніздо живлення

Акумулятор

6 осередків (40 Вт)
Тест Battery Mark 14,5 годин
Тест Mobile Mark 14,5 годин
Відтворення DVD 9,5 годин

Габарити: 259 x 179,5 x 23,6 ~ 35,8 мм
Вага: 1,32 кг

newsroom.samsung.ua