Що таке Arduino?

Arduino - це комп'ютер, потужністю зі старенький Intel i386Arduino – це комп’ютер, потужністю зі старенький Intel i386, але який так малий, що поміщається на долоні.

У нього є набір вхідних і вихідних контактів, якими можна управляти з будь-якого алгоритму.

На базі Arduino можна зібрати нескінченну кількість речей. Різноманітність обмежена лише фантазією. Хочете робота, управлемого з мобільника – будь ласка. Може бути дзвінок з bluetooth і mp3 мелодіями – немає проблем.

Для допитливого розуму, Arduino – куди кращий подарунок ніж черговий флакон туалетної води або набір для гоління.

Їм захоплюються багато – Arduino вже зібрав безліч фанатів по всьому світу. У Росії та Україні інтерес тільки розквітає. У мережі можна знайти безліч цікавих ресурсів, які допоможуть розібратися з платформою, дадуть натхнення і наштовхнуть на нові ідеї.

Щоб почати освоювати Arduino з комфортом, крім самої плати знадобиться деяка дрібниці. Якщо тільки ви на 100% не знаєте, що саме вам потрібно, простіше і зручніше купити один з готових наборів.

Рекомендую:

Что такое светодиодная подсветка?... Что такое светодиодная подсветка? Существует практически неисчерпаемый запас сейчас заявок на светодиодные фонари, некоторые из которых уже реализован...
Гроші, Робота, Інтернет. Нікому не секрет, що в інтернеті можна заробляти. Дуже великі суми грошей в даний час мріє заробляти нове покоління в мережі інтернет, наслухаючись рі...