14.06.2011 - orbk.net

Що таке Arduino?


Arduino - це комп'ютер, потужністю зі старенький Intel i386Arduino — це комп’ютер, потужністю зі старенький Intel i386, але який так малий, що поміщається на долоні.

У нього є набір вхідних і вихідних контактів, якими можна управляти з будь-якого алгоритму.

На базі Arduino можна зібрати нескінченну кількість речей. Різноманітність обмежена лише фантазією. Хочете робота, управлемого з мобільника — будь ласка. Може бути дзвінок з bluetooth і mp3 мелодіями — немає проблем.

Для допитливого розуму, Arduino — куди кращий подарунок ніж черговий флакон туалетної води або набір для гоління.

Їм захоплюються багато — Arduino вже зібрав безліч фанатів по всьому світу. У Росії та Україні інтерес тільки розквітає. У мережі можна знайти безліч цікавих ресурсів, які допоможуть розібратися з платформою, дадуть натхнення і наштовхнуть на нові ідеї.

Щоб почати освоювати Arduino з комфортом, крім самої плати знадобиться деяка дрібниці. Якщо тільки ви на 100% не знаєте, що саме вам потрібно, простіше і зручніше купити один з готових наборів.

Рекомендую:

Огляд молодшої моделі ноутбука MacBook Air.... Крім оновленого 13-дюймового MacBook Air, в середині жовтня компанія Apple випустила і модель з 11-дюймовим екраном. Новинка Apple відразу після виход...
Компьютерные продажи или как выбрать ноутбук?... Компьютерные продажи процветающий бизнес сейчас в нашем мире. Рассматриваете ли вы новую компьютерную покупку? Если вы предприниматель, вы можете поду...


Технології Arduino / Intel i386 / дзвінок / Комп'ютер / Контакт / натхнення / Подарунок / Робота /