Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання.

Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання.

Якщо в будинку нестабільне енергопостачання, стабілізатор напруги зможе захистити від поломок побутові електроприлади. Стабілізатори напруги однофазні призначені для захисту від коливань напруги як в проводці однієї квартири, так і в мережі великого магазину. Стабілізатори також ліквідують небезпеку спалаху від аварійного перевищення напруги в мережі. Щоб уникнути проблем, пов’язаних з перепадами напруги необхідно купити стабілізатор.

Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання.

Можуть виникати збої в роботі, що призводять до втрати даних. У сучасній техніці часто встановлюються пристрої, що відключають техніку при зниженні напруги, для запобігання її виходу з ладу.

У випадку багаторазових стрибків зникнення напруги, стабілізатор автоматично відключиться від мережі до моменту їх припинення, тим самим, захистивши підключене через нього обладнання від можливого виходу з ладу.

При перевищенні напруги на 10% термін служби ламп накалювання знижується у 5 разів, при зниженні на 10%, світловий потік зменшується у 1,5 рази.

Люмінесцентні лампи при зниженні напруги на 15% не загоряються.

При зниженні напруги на 10% термін служби електродвигуна може знизиться до двох разів. При перевищенні напруги знижується ККД двигуна.

При зниженні напруги значно погіршується технологічний процес, збільшується його тривалість.

Найпростіше вирішення цієї проблеми придбати стабілізатор напруги в квартиру, і все буде гаразд.

Рекомендую:

Вартість і дата виходу планшетів Sharp Galapagos.... Компанія Sharp оголосила вартість і дату появи у продажу планшетів Sharp Galapagos. Два пристрої, оснащуватися 5,5 - і 10,8-дюймовими сенсорними диспл...
3D-смартфони на базі Android 2.2 ,без окулярів вип... Компанія Sharp і японський оператор Softbank представили 3d смартфони під назвою Galapagos. Смартфони Sharp 003SH і 005SH Galapagos оснащені автостере...