10.06.2011 - orbk.net

Як правильно вибрати сумочку для жінки.

Поділитися:

Женские сумкиЖодна жінка просто не може обійтися у повсякденному житті, від того, що вважається показником статусу і найчастіше вимагає чималих грошових вкладень, що вміщає в себе практично все жіноче життя — звичайно, це є жіноча сумка! Так як правильно вибрати сумку, щоб вона поєднувалася з іншими аксесуарами і відповідала вашому стилю.

Тут звичайно велику руль грає — ідея, пропорції, колір, гармонійність, пластика і важливо мати художнє бачення речей. Тоді ви звичайно зможете виділити з усього різноманіття модних стильних новинок саме ті, які підходять найбільше саме вам. Головне при виборі сумочки, пам’ятайте ви, що її розмір повинен співвідноситися з пропорціями вашого власного тіла за принципом подоби.

Зрозумійте якщо повна та висока жінка вибирає модель сумки женские интернет магазин мініатюрного розміру, а худенька і невисока — величезну сумку що схожа на мішок, то таке співвідношення за принципом контрасту невигідно підкреслить негативні особливості фігури.Та й візуально ваша сумка буде виглядати не найкраще. Головне дотримуватися золотої середини — віддаючи перевагу сумкам середнього розміру, ви навряд чи помилитеся і завжди будете стильні.

Рекомендую:

Бижутерия от мировых креативных марок.... Желаете приобрести украшения, браслеты, серьги, кулоны, броши либо всевозможные прочие дамские украшения? Хочу представить вам прекрасный интернет бут...
Доступная женская обувь. Наверное нет ничего лучше, чем шагать в своей любимой обуви и ощущать от этого комфорт. Посещая распродажи интернет магазинов, это можно сделать возмо...

Стиль Інтернет магазин / Аксесуар / Жінки / жіноче життя / стильні / сумочку для жінки /