10 кращих міст США та Канади.

10 кращих міст США та КанадиСан — Франциско є провідним мітом по екологічності, згідно з новим дослідженням в 27 найбільших містах США та Канади, проведених компанії Economist Intelligence Unit на замовлення корпорації Siemens — Зелене Місто розглянув 27 великих містах США та Канади, з акцентом на дев’ять категорій: викиди CO2, енергетики, використання землі, будівлі, транспорт, вода, відходи, якості повітря і регулювання природокористування. Міста були вибрані для подання найбільш густонаселених міських районах в обох країнах. Протягом дев’яти категоріях було 31 окремих показників. Шістнадцять з них були кількісні, в тому числі споживання води та електроенергії на душу населення і використання громадського транспорту, 15 були якісними, у тому числі зобов’язання щодо скорочення викидів CO2, а також стандарти ефективності та стимулювання до будування.

За даними Siemens, міста, які показали найкращі результати були ті, які виглядають в комплекснму плані стійкості, які охоплюють кілька зелених ініціатив, включаючи транспорт, землекористування, використання енергії та водокористування.

10 кращих міст США та Канади:

1. Сан — Франциско
2. Ванкувер, Британська Колумбія
3. Нью-Йорк
4. Сіетл
5. Денвер
6. Бостон
7. Лос-Анджелес
8. Вашингтон, округ Колумбія
9. Торонто
10. Міннеаполіс

Людині мало мати просто дах над головою. Вона мріє зробити свій будинок не схожим на інші, створити максимум зручностей і комфорту. Неповторне художне изготовление витражей дозволяють перетворити будь-житловий простір і змінити інтер’єр залежно від власного бажання.

Рекомендую:

ПІДПРИЄМСТВА ЯК ДЖЕРЕЛА ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО ... Забруднення навколишнього природного середовища – це привнесені в природне середовище або утворені в ньому нові, не характерні для нього фізичні, хімі...
Вплив навколишнього природного середовища на здоро... Відтоді як існує людина, її здоров'я формувалось і продовжує формуватись під впливом природних факторів на організм. До навколишнього середовища людин...