15.07.2011 - orbk.net

Audi S6 Avant більше потужності, менше палива.

Поділитися:

фото http://www.topspeed.com/

Audi готує нову модель S6 якої дебют відбудеться на Авто Шоу Лос-Анджелесі в листопаді. Тепер, коли до дебюту лише кілька коротких місяців, на Audi S6 уже можна глянути без камуфляжу, але найбільше цікавить це її модернізований двигун під блискучою зовнішністю.

2012 Audi S6 буде оснащений нещодавно розробленим 4,0-літровий двигуном V8 з двома турбінами-, дозволяючи універсалу розвинути близько 450 HP. Мало того, що новий двигун більше потужній, але також має менші потреби в паливі і викиди приблизно СО на 20%. Модель Audi S6 буде пропонуватися як Quattro, чотири ведучих колеса і восьми-ступінчатою автоматичною коробкою передач у стандартній комплектації.

Після його світовий дебюту на Авто Шоу Лос-Анджелесі в листопаді цього року, Audi S6 Avant надійде в масову продаж — в обох версіях седан і універсал, на початку 2012 року.

Якісна перетяжка сидений автомобиля швидко та дешево.

Рекомендую:

Обновленный Ford Mustang 2013 Уже было много разговоров о новом поколении Ford Mustang которое должно появится в 2015 году, но для того, чтобы сохранить покупателей, заинтересо...
GLA-класу Мерседес дарує знову оновлений інтерR... Mercedes знову має бажання змінити вид інтер'єру в своєму GLA-класу. Саме ж транспортний засіб залишається в основному без змін, з тим же двигуном і з...

Авто 2012 / Audi / Audi S6 / Авто Шоу / Авто Шоу Лос-Анджелесі / дебют / Модель / Продаж / Седан / універсал /