Блог, що приносить дохід.

Першим термін «постовий» ввів блогер Дмитро Давидов, він же першим почав використовувати цей спосіб монетизації сайту.

Постовий — це невеликий текст з посиланням, який розміщується в записі блогу (зазвичай в кінці).

Основна мета постового — привернути увагу читачів до сайту, проте, з часом такий тип реклами став настільки популярний, що читачі перестали звертати на нього належну увагу. Однак, незалежно від клікабельності постового, його розміщення цілком виправдане з точки зору пошукової оптимізації, тому продаж місця для постових у блозі до цих пір актуальна і може принести невеликий додатковий дохід.

Постові зазвичай об’єднують в групи від 2-х до 5-и штук. Якщо постові займають занадто багато місця в порівнянні з самим постом, це натякає на явну комерційну спрямованість поста і блогу в цілому, тому тут варто знати міру. Хоча якщо постових небагато і вони відповідають тематиці блогу, то їх розміщення цілком виправдано і їх можна помістити навіть на початку посту.

Обмін постовими може відбуватися і безкоштовно — з метою об’єднання аудиторій двох блогів що розвиваються.

Ціни на розміщення постових у популярних блогерів можуть доходити до 50 і навіть 100 доларів за посилання, для початківця блогу з тИЦ 10, який відвідують 40-100 чоловік, можна просити ціну від 1 $, в міру розкручування блога — більше.

Якщо потрібно і вам не до бізнесу в інтернеті тоді адвокатские услуги Запорожье вам зможуть допомогти при перші потребі.

Рекомендую:

Кодекс блогера! Я вичитав деякі варіації таких кодексів і списків, та спробував їх написати в монолітному пості, трохи адаптувавши. Не претендую на правоту, це лише м...
Создать сайт, что важно? У вас в голове возник интернет проект или просто вы захотели писать в интернете блог, но что важно и что объединяет множество сайтов между собой… Есть...