Червоний колір в інтер’єрі будинку.

особливість у червоного кольоруЧервоний колір в інтер’єрі будинку збуджує почуття. Він здатен уособлювати могутність і пристрасність хазяїв, флірт і молодість в душі, енергійність і любов до життя. Недарма цей колір відразу приковує до себе увагу.
Червоний колір також викликає відчуття безпеки і щастя. Серйозні наукові дослідження підтвердили, що навіть курчата в червоному інтер’єрі почуваються щасливішими. І тому одна заповзятлива компанія успішно реалізує червоні лінзи для курчат, щоб збільшити їх несучість.

Але є й протилежні аргументи щодо червоного кольору в дизайне интерьеров. Надлишок червоного в кімнаті або невірно вибраний відтінок може викликати лють, конфронтацію, агресивність. Червоний колір іноді здатний стимулювати зростання кров’яного тиску у людини. Зовсім не випадково червоний колір активно використовується в інтер’єрах казино. Він змушує забути про час, втратити зв’язок з реальністю і повністю віддатися грі.

Є ще одна важлива особливість у червоного кольору: він стимулює апетит, тому так часто використовується в інтер’єрах ресторанів. Важко однозначно стверджувати, є це добре чи погано, але безперечно варто знати про це, вибираючи червоний для кухні або їдальні.

Рекомендую:

Дизайн інтер’єру вітальні на кращий манер.... Вітальня в наших будинках в осовном призначена для відпочинку всією сім'єю і також час від часу для прийому різних гостей. Це означає, що вона зобов'я...
Віконні рішення від «Окна Комфорта».... Завдяки своїй зручності і практичності у використанні жалюзі для вікон стали невід'ємною частиною інтер'єру практично в кожному будинку. Стильні та до...