Дізнайся опонента соціальної мережі по листувані.

 сервіси для спілкування, дружби і любові.Зараз дуже популярні різні інтернет сервіси для спілкування, дружби і любові. Іноді читаючи рядки листів, які приходять, з’являється інтерес, а як насправді людина ставитися до тебе, що пише, тим паче — це все ж віртуальне знайомство і заглянути в очі в момент написання немає. Що може сховатися за простим словом «Привіт»? От і зібралася невелика група людей яка і обговорила це досить важливе питання.

І всі вони прийшли до одного, якщо в першому листі при знайомстві, присутня більша кількість слів тим і вище інтерес до опонента, і якщо кількість цих слів не зменшене з часом то і інтерес не втрачається, що характерно для обох сторін інтернет листування. Але звісно є і винятки, але в даний момент йде мова в загальному плані. Що стосується скайп то і тут історія аналогічна. Чим довше зв’язок у мережі не обривається тим і інтерес до людини вище, є і такі люди які намагаються не виходити з інтернет мережі при відео дзвінку, це створює ефект присутності тієї чи іншої людини у себе вдома, показуючи високий інтерес і прояви почуттів.

Висновок з вище сказаного такий.

Якщо вам пишуть: одне слово — це інтерес, два слова — знайомство, три слова — підтримка розмови, чотири — дружба, п’ять — зародження почуттів, шість слів — любов!

Шкода що такого не викладають ВУЗы Украины www.kakucheba.com.ua, а мабуть така інформація було б дуже корисною для сьогочасної молоді.

Рекомендую:

Android підкорює нові вершини Аналітична компанія Canalys опублікувала дослідження ринку смартфонів за 2-ий квартал 2011 року, порадувавши інтернет безліччю цікавих цифр. Підемо ві...
Новий проект, основна відмінність OpenLeaks від Wi... Новий проект колишнього співробітника сайту WikiLeaks Даніеля Домшайт-Берга (Daniel Domscheit-Berg) буде називатися OpenLeaks, повідомляє der Freitag....