Гроші, Робота, Інтернет.

Нікому не секрет, що в інтернеті можна заробляти. Дуже великі суми грошей в даний час мріє заробляти нове покоління в мережі інтернет, наслухаючись різних казок створюють свої віртуальні реалії, складаючи свою систему доходу, але насправді чи все так просто?

Статистика показує, що всього 5% від загального числа початківців ЯКІ МРІЮТЬ заробляти в інтернеті виходять на стабільний дохід, який в середньому в місяць становить 500 $. І лише 1% від загального числа інтернет бізнесменів створює серйозний, прибутковий бізнес в інтернеті, доходи від якого обчислюються десятками тисяч доларів.

Основна частина бізнесменів початківців, а це 95% – з числа тих, хто зробив спробу почати заробляти в інтернеті – тільки даремно витрачають свій час і гроші – купуючи відеокурси по заробітку, даремно витрачаючи гроші до 500-700 $ за 1,5-2 роки … Але у цієї більшості  – заробіток в інтернеті стабільно дорівнює НУЛЮ.

Но это не относится к большому бизнесу обычно сайты промышленных компаний создаются, чтоб продвигать свои разработки и товары в народные массы, найти постоянного клиента, а не для того, чтоб заработать на кликах или контекстной рекламе.

Рекомендую:

Купить женскую одежду через интернет.... Всякий раз милые дамы, когда вы решитесь купить женскую одежду или аксессуары в сети интернет сначала сделайте ваши небольшие исследования, просто сра...
Новий проект, основна відмінність OpenLeaks від Wi... Новий проект колишнього співробітника сайту WikiLeaks Даніеля Домшайт-Берга (Daniel Domscheit-Berg) буде називатися OpenLeaks, повідомляє der Freitag....