Hyundai Elantra купе, скоро в Лос-Анджелесі автомобільному шоу.

купе Hyundai Elantra

Торік Hyundai представила новий седан Elantra нового покоління — модель, яка за ознаками досить серйозно зовнішньо змінилася, повністю оновився дизайн і новий 1,8-літровий рядний чотири циліндровий двигун, який виробляє 148 к.с.. Цей седан Elantra тепер буде і у версії купе який повинні показати в кінці цього року в Лос-Анджелесі автомобільному шоу, на якому купе Hyundai Elantra буде основним конкурентом для моделі купе Honda Civic. Якщо чесно я б взяв деньги в долг под расписку даже, щоб купити таке авто.

Як і седан версії, купе Hyundai Elantra буде оснащуватися тим же 1,8-літровий двигун, але також буде R-Spec версії, яка буде оснащуватися тим же 208-сильний турбований двигуном, який був використаний з турбонаддувом Veloster. R-Spec версія буде взята на себе клас моделей як моделі Civic Si.

Coupe Elantra як очікується, буде пропонуватися в тій же комплектації, що і седан: GLS і Limited. Ціни на купе будуть трохи вище, ніж седан моделі, яка починається з $ 15195.

Рекомендую:

Kia Optima трохи більше ніж сімейне авто.... Нова Kia Optima є конкурентом і збирається відбити частину ринку у Ford Mondeo, Volkswagen Passat та інших великих сімейних автомобілів. Optima не ...
Huyndai Solaris сама популярна іномарка в Росії.... Станом на початок серпня 2011 року компанія Huyndai реалізувала в Росії 50 тисяч автомобілів Huyndai Solaris, що випускаються на петербурзькому заводі...