15.07.2011 - orbk.net

Hyundai Elantra купе, скоро в Лос-Анджелесі автомобільному шоу.


купе Hyundai Elantra

Торік Hyundai представила новий седан Elantra нового покоління — модель, яка за ознаками досить серйозно зовнішньо змінилася, повністю оновився дизайн і новий 1,8-літровий рядний чотири циліндровий двигун, який виробляє 148 к.с.. Цей седан Elantra тепер буде і у версії купе який повинні показати в кінці цього року в Лос-Анджелесі автомобільному шоу, на якому купе Hyundai Elantra буде основним конкурентом для моделі купе Honda Civic. Якщо чесно я б взяв деньги в долг под расписку даже, щоб купити таке авто.

Як і седан версії, купе Hyundai Elantra буде оснащуватися тим же 1,8-літровий двигун, але також буде R-Spec версії, яка буде оснащуватися тим же 208-сильний турбований двигуном, який був використаний з турбонаддувом Veloster. R-Spec версія буде взята на себе клас моделей як моделі Civic Si.

Coupe Elantra як очікується, буде пропонуватися в тій же комплектації, що і седан: GLS і Limited. Ціни на купе будуть трохи вище, ніж седан моделі, яка починається з $ 15195.

Рекомендую:

Daimler наращивает прибыль. Daimler во втором квартале заявил, что его прибыль выросла на 12 процентов. Прибыль до уплаты процентов и налогов от текущей хозяйственной деятельн...
Hyundai i10 — ваш міський автомобіль.... Hyundai i10 - це міський автомобіль, що виробляється компанією Hyundai Motor. Він був запущений в виробництво 31 жовтня 2007 і який є гордість Індії, ...


Авто Hyundai / автомобільне шоу / Двигун / Купе / Лос-Анджелес / Седан / турбонаддув / Ціни на купе /