01.07.2011 - orbk.net

Нові інверторні кондиціонери Panasonic.


кондиціонери PanasonicХочете зекономити? У цьому Вам допоможуть нові інверторні кондиціонери Panasonic!

Коли температура в приміщенні досягає потрібних значень, інверторний кондиціонер починає працювати на мінімальній потужності і знижує споживання електрики.

Хочете мати здорове повітря у Вашому домі?

Завдяки вдосконаленій системі очищення повітря e-ion нові моделі кондиціонерів Panasonic є пристроями «2 в 1», які поєднують функції очисника повітря і кондиціонера.

Що таке інвертор?

Інверторна технологія управління живленням гнучко регулює швидкість роботи компресора відповідно до поточної ситуації. Вона збільшує або зменшує вихідну потужність кондиціонера в міру необхідності. У неінверторні кондиціонерах повітря, на відміну від інверторних, вихідна потужність залишається незмінною, тому точне управління їх роботою неможливо.

Система очищення повітря e-ion.

E-іони прикріплюються до часток пилу і притягаються назад до його фільтру. Ця функція працює за принципом бумеранга в кондиціонерах Panasonic

Три трильйони активних негативно заряджених е-іонів поширюються по кімнаті, щоб вловлювати пил. Ця унікальна система кондиціонерів Panasonic використовує силу тяжіння між негативно зарядженими частинками пилу і позитивно зарядженим фільтром, щоб ефективно очистити повітря від пилу.

Кондиціонери Panasonic — охолодження з м’яким осушенням.

Спеціальна функція кондиціонерів Panasonic, керуюча потоком повітря і контролююча його вологість. Ця функція, завдяки якій Ви зможете відчувати природну прохолоду без відчуття сухості. Безшумний режим кондиціонерів Panasonicі управління потоком повітря подбають про ваш комфорт.

Вентилятор поперечного потоку кондиціонера.

Нові моделі Panasonic оснащені великим вентилятором поперечного потоку поліпшеної конструкції. Великий діаметр вентилятора помітно посилює повітряний потік, який швидко охолоджує кімнату до комфортної температури.

Оскільки потік повітря охоплює більш широку область, температура в кімнаті розподіляється рівномірно, забезпечуючи додатковий комфорт коли використовуються кондиционеры Panasonic.

Рекомендую:

История кондиционирования воздуха.... Кондиционер такой как он сейчас прошел через ряд изменений на протяжении многих лет. С инновациями хладагента для охлаждения в настоящее время гораздо...
Full HD 3D відеокамера Panasonic Перша в світі Full HD 3D повністю інтегрована продакшн-відеокамера з твердотільною пам'яттю з'явиться на ринку восени 2010 року. Осака, Японія - Во...


Технології Panasonic / Кондиціонер / повітря / Система очищення /