28.07.2011 - orbk.net

Новини зі суду – Тимошенко залишилась без захисників.

Поділитися:

ТимошенкоСуддя Родіон Кірєєв — Печерського райсуду Києва знову відмовився допустити до судового процесу екс-прем’єра України Юлії Тимошенко і ще трьох її адвокатів.

Суддя Радіон Кірєєв заявив, що суду не були надані належні свідоцтва на право захисників займатися захисною діяльністю у суді. Екс-прем’єр України Ю.Тимошенко просила Кірєєва допустити до справи депутата України Сергія Власенко і двох прибулих американських адвокатів Марка Фелдман та його колега Роджера Енокі.

С.Власенко вже був захисником Тимошенко на цьому судовому процесі, однак був вилучений суддею Кірєєвим за порушення. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко нагадала, що в КПК України немає такої норми, яка б «забороняла повторно залучати до судової справи раніше віддаленого адвоката (захисника)».

«Я хочу дізнатися, що змінилося за тиждень в законодавстві», — сказала Ю.Тимошенко.

За словами депутата України Сергія Власенко, тільки він знає матеріали справи Тимошенко майже досконально.

Вервольф став філією Вінницького краєзнавчого музею — новини Вінниці на сьогодні на сайті vinnica.info

Рекомендую:

Де найкраще жити? Американський журнал Newsweek опублікував рейтинг найкращих країн світу, в якому оцінювалася ситуація по ста державам. За даними рейтингу, жити найкра...
Злиття «Газпрому» і «Нафтогазу»... Влада Росії і України не можуть домовитися про злиття "Газпрому" і "Нафтогазу". Київ вимагає від Москви гарантувати завантаження української системи, ...

Факти Адвокат / Депутат / Екс-прем'єр / Закон / захисник / Новини / Суд / СУДДЯ / Тимошенко / Україна /