07.07.2011 - orbk.net

Погляд у майбутнє для вашого будинку.

Поділитися:

Як правило, люди не замислюються про ліквідність будинку, який буде збудований. Адже вони збираються жити в ньому самі, а потім просто передати у спадок. Але ж в житті, як кажуть, всяке буває. Тому краще всього ще на стадії проекту задуматися: наскільки великі шанси цей будинок згодом вигідно продати?

А шанси такі: щоб ваш будинок був привабливим товаром для заможних покупців, він повинен, по-перше, мати своє обличчя й індивідуальність (кому охота жити в розтиражованих будинках-клонах?), А, по-друге, бездоганно підходити до ділянки (мало кого зацікавить занадто маленький будинок на великому просторі або будинок-гігант, що займає майже всю ділянку).

На жаль, будинок, збудований за типовим проектом (навіть якщо це «бестселер» продажів для свого часу), ні тим, ні іншим похвалитися не може. Іноді типові будинки досить ефектно і зі смаком маскуються під ексклюзив (за допомогою оригінальної обробки фасаду чи, нестандартної колірної гами і інших дрібниць), але строгі покупці щобкупить коттедж, пролиставши не один журнал по нерухомості, з легкістю впізнають у ньому будинок-близнюк і вернуть носа.

Рекомендую:

Поради бажаючим побудувати заміський будинок.... Тепер мати власне житло за містом не просто приємно, але й дуже престижно. Котедж будувати треба на десятки років, у ньому можна збиратися всією сім'є...
Что представляет собой «Короед»?... Это декоративная штукатурка - белая цементная смесь, с маленькими камушками-гранулами. От величины камешка зависит конечный вид рисунка. Наиболее вост...

Жилплоща бестселер / Будинок / будинок-гігант / Вони / ділянки / Майбутнє / спадок / фасад / шанси /