ПРИНЦИП РОБОТИ КАМІНУ

Камін по перше — це вогнище з відкритою топкової камерою. Найважливіша умова монтажу і працездатності каміна — це відсутність димлення на будь-яких режимах горіння.
Щоб перепинити шлях диму з вогнища в приміщення, треба забезпечити постійну подачу повітря у верхню частину топкового отвору, а досягається це при:
— Наявністю повітря в приміщенні, тобто кімната не повинна бути герметично закрита, або іноді роблять спеціальний канал для повітря з вулиці під топку, в піддувало.
— Дотриманням пропорцій топкової камери і димоходу, а також правильним розташуванням і розмірами щілини з топки в димозбірник. Пропорційне співвідношення площ перетину топкового вікна, перевалу, димозабірника і димового каналу створює ежекторне підсмоктування повітря і як наслідок, відсутність диму в приміщенні.

У той же час не треба радіти чи заздрити комусь, якщо у нього «така тяга, що аж гуде» . Занадто добре теж не добре. Взимку холодного повітря засмоктуватися з вулиці буде більше, ніж встигають нагріти стіни приміщення, від роботи каміна. Звичайно,щоб нічого зайвого не будувати простіше купить камин, установити і радуватися життю.

Рекомендую:

Дизайн из камня. Удивительные физические и природные качества природного камня обуславливают популярность его использования в работах современных дизайнеров. Будучи вы...
Інженерні послуги і зростаюче суспільство.... Ми всі знаємо, що наш складний світ постійно змінюється і все більш процвітає. Фактом є те, як ми бачимо світ і насолоджуємося нашим місцем проживання...