06.07.2011 - orbk.net

ПРИНЦИП РОБОТИ КАМІНУ

Поділитися:

Камін по перше — це вогнище з відкритою топкової камерою. Найважливіша умова монтажу і працездатності каміна — це відсутність димлення на будь-яких режимах горіння.
Щоб перепинити шлях диму з вогнища в приміщення, треба забезпечити постійну подачу повітря у верхню частину топкового отвору, а досягається це при:
— Наявністю повітря в приміщенні, тобто кімната не повинна бути герметично закрита, або іноді роблять спеціальний канал для повітря з вулиці під топку, в піддувало.
— Дотриманням пропорцій топкової камери і димоходу, а також правильним розташуванням і розмірами щілини з топки в димозбірник. Пропорційне співвідношення площ перетину топкового вікна, перевалу, димозабірника і димового каналу створює ежекторне підсмоктування повітря і як наслідок, відсутність диму в приміщенні.

У той же час не треба радіти чи заздрити комусь, якщо у нього «така тяга, що аж гуде» . Занадто добре теж не добре. Взимку холодного повітря засмоктуватися з вулиці буде більше, ніж встигають нагріти стіни приміщення, від роботи каміна. Звичайно,щоб нічого зайвого не будувати простіше купить камин, установити і радуватися життю.

Рекомендую:

Вентильовані фасади — переваги.... Фасад є не тільки лицем будь-якої будівлі, але і його найважливішим функціональним елементом, який вимагає обробки. Для того, щоб забезпечити високі е...
Виды отопительных приборов и их использование.... Электроотопление, либо другое отопление помещений в доме, на даче или квартире всегда важно в холодную пору.Просторный диапазон оснащения для само...

Жилплоща вогнище / горіння / кімната / Камін / монтаж / повітря /