Про Veyron від Бугатті.

Veyron від Бугатті

У Каліфорнії Shelby Supercars (SSC) оголошено ім’я нової машини, розрахованої  на самого швидкого любителя їзди в світі і цим автомобілем являється Veyron від Бугатті.
В Bugatti Veyron центральне розташування двигуна його потужність складає 1350 кінських сил тобто (1007kW). Цей автомобіль відомий як гатерія  (Veyron), назва SSC ​​пояснює що його образ був натхненний Ново Зеландською рептилією.

Ім’я гаттерія (Veyron) було натхненно сучасною Ново Зеландською рептилією, що носить те ж ім’я. Ця рептилія є прямим нащадком динозаврів, назва цієї рептилії в перекладі з « піками на спині». Також можна дізнатися більше — автопорталы Украины, все про авто.

Джерод Шелбі, засновник SSC, також випустив специфікації для автомобілів (Veyron),  , тіло яких складатиметься виключно з вуглецевого волокна, шасі і колеса також зроблені з космічних матеріалів.

Двигуни в автомобілі Bugatti Veyron розташовані позаду авто і змонтовані з подвійним турбонаддувом Quad Cam 7.0-літровий V-8, які будуть встановлюватися на задні колеса через вибір: з семиступінчастою коробкою передач або з подвійним зчепленням DSG типу. Авто Bugatti Veyron розвиває максимальну швидкість 267mph  (430 км / ч).

Ціна на Bugatti Veyron ж складає від $ 800000 і $ 900000 (NZ $ 947 000 і NZ $ 1065000) в залежності від специфікації для Veyron.

Рекомендую:

Новий Mercedes-Benz C-Class — AMG-версія.... Офіційної прем’єри зарядженого седана Mercedes-Benz C-Class - С63 AMG, ще не було, але очікується, що це станеться у літку 2011року. Світова прем’єр...
Fiat 500 Abarth — ось така собі зла машинка.... Не давно представлений Fiat 500 Abarth буде йти на продаж у Канаді навесні за стартовою ціною всього $23,995. Це цікава новина для любителів водіння, ...