13.07.2011 - orbk.net

Пудінг з манної каші.


Скільки є смачних страв ще знайомих з дитинства, а одна з таких манна каша.

Для приготування беремо: манка — 0,5 кг, цукор-пісок — 1 кг, 1 пакет молока, вершкове масло ~ 300 гр., жменю грецьких горіхів, кураги, родзинок та 1 лимон.

Перший метод. Цукор висипати в тефлонову каструлю і засмажити, але не перепалити (без води!), додати 1 пакет молока (обережно! бережно влити, щоб не бризнуло в очі) і перемішувати доки маса не почне кристалізуватися (степінь кристалізації за вашим смаком, дивіться щоб не пригоріла страва). Додаємо 250-300 вершкового масла.

Другий метод. Манку з невеликою кількістю масла обсмажити до злегка золотистого кольору. У 1-е додати курагу, родзинки та 1 лимон, нарізаний кубиками (з шкіркою). Потім обсмажену манку і все перемішати. Можна додати щіпку кориці, ваніліну. Бажано їсти не остившу страву : гарячу або теплу.

Смачна кулинария на обжора.нет

Рекомендую:

Як приготувати кисіль та желе.... Натуральний кисіль, смак який пам'ятається довго. 1. Зварити сироп: цукор розвести в холодній воді і проварити, щоб сироп був плотноватий, зняти пі...
Південноафриканське печиво до кави.... Для приготування печива треба взяти пів кіло борошна, 5 грам солі, пакетик розпушувача, 60 грам масла вершкового, два яйця, одну-дві столові ложки мол...


Розваги без води / Кулінарія / кулінарні рецепти / манна каша / маса / Пудінг / родзинки / Смакота / страва / цукор /