Пудінг з манної каші.

Скільки є смачних страв ще знайомих з дитинства, а одна з таких манна каша.

Для приготування беремо: манка — 0,5 кг, цукор-пісок — 1 кг, 1 пакет молока, вершкове масло ~ 300 гр., жменю грецьких горіхів, кураги, родзинок та 1 лимон.

Перший метод. Цукор висипати в тефлонову каструлю і засмажити, але не перепалити (без води!), додати 1 пакет молока (обережно! бережно влити, щоб не бризнуло в очі) і перемішувати доки маса не почне кристалізуватися (степінь кристалізації за вашим смаком, дивіться щоб не пригоріла страва). Додаємо 250-300 вершкового масла.

Другий метод. Манку з невеликою кількістю масла обсмажити до злегка золотистого кольору. У 1-е додати курагу, родзинки та 1 лимон, нарізаний кубиками (з шкіркою). Потім обсмажену манку і все перемішати. Можна додати щіпку кориці, ваніліну. Бажано їсти не остившу страву : гарячу або теплу.

Смачна кулинария на обжора.нет

Рекомендую:

Сирні кульки 4 білки, 200 г тертого сиру, трохи борошна, жир для смаження, дрібно нарізану зелень петрушки, сіль, перець. Білки посолити і збити, обережно додат...
Вафлі звичайні. Вафлі звичайні. Для приготування потрібно взяти: Масло (маpгаpін) - 150г., Яйце - 4 шт., Цукор - 250 г. Розтопити масло, не доводячи до кипі...