11.07.2011 - orbk.net

Слуцький призимлився на вертольоті в Троїце-Сергієвій лаврі.

Поділитися:

Москва, 24 червня. Депутат Держдуми Леонід Слуцький висловив здивування резонансом у ЗМІ, який викликало його недавнє приземлення на вертольоті в Троїце-Сергієвій лаврі. Про це, як передає кореспондент «Росбалта», він заявив журналістам.

«Це був винятковий випадок, пов’язаний тільки з тимчасовим чинником, а не моїм бажанням продемонструвати статус або можливості, й інцидент було вичерпано відразу ж, на місці», — сказав Слуцький.

Слуцький є членом робочої групи при президенті РФ з підготовки до святкування 700-річчя з дня народження преподобного Сергія Радонезького.

Депутат сказав, що 11 червня — в день святкування Святої Трійці — повинен був прибути в лавру в чітко зазначений патріархом Кирилом час.

«Але на Ярославському шосе тоді йшли ремонтні роботи, багато моїх колег виявилися заблоковані в гігантській автомобільній пробці і запізнилися на дві години», — пояснив він.

У такій ситуації Слуцкий в Троице-Сергиевой Лавре, йому «довелося скористатися послугами вертолітної компанії-перевізника». «По прильоту я відразу приніс вибачення Святішому і всім присутніми і попросив вибачення в молитві до святого засновнику обителі Преподобному Сергію», — повідомив депутат.

Рекомендую:

КНДР може почати виготовляти ядерну зброю.... Північна Корея може вести чергові тести ядерної зброї.У минулому році супутники засікли будівництво нових тунелів під землею на полігоні Пхунгері ...
Публікації WikiLeaks — реакція у світових ст... ЗМІ широко цитують виставлені на сайті WikiLeaks та надані провідним періодичним виданням характеристики державних і політичних діячів у секретних тел...

Факти вертольот / Депутат Держдуми / ЗМІ / Слуцький /