Слуцький призимлився на вертольоті в Троїце-Сергієвій лаврі.

Москва, 24 червня. Депутат Держдуми Леонід Слуцький висловив здивування резонансом у ЗМІ, який викликало його недавнє приземлення на вертольоті в Троїце-Сергієвій лаврі. Про це, як передає кореспондент «Росбалта», він заявив журналістам.

«Це був винятковий випадок, пов’язаний тільки з тимчасовим чинником, а не моїм бажанням продемонструвати статус або можливості, й інцидент було вичерпано відразу ж, на місці», — сказав Слуцький.

Слуцький є членом робочої групи при президенті РФ з підготовки до святкування 700-річчя з дня народження преподобного Сергія Радонезького.

Депутат сказав, що 11 червня — в день святкування Святої Трійці — повинен був прибути в лавру в чітко зазначений патріархом Кирилом час.

«Але на Ярославському шосе тоді йшли ремонтні роботи, багато моїх колег виявилися заблоковані в гігантській автомобільній пробці і запізнилися на дві години», — пояснив він.

У такій ситуації Слуцкий в Троице-Сергиевой Лавре, йому «довелося скористатися послугами вертолітної компанії-перевізника». «По прильоту я відразу приніс вибачення Святішому і всім присутніми і попросив вибачення в молитві до святого засновнику обителі Преподобному Сергію», — повідомив депутат.

Рекомендую:

5 порад, як подолати шок від трагедії.... В зв'язку з почастішанням терористичних актів та вибухів в Бостоні, американський медичний журнал Health дає рекомендації, як боротися зі стресом післ...
Україна може стати частиною єдиного з Росією еконо... Україна не виключає можливості приєднання до Митного союзу в рамках Єдиного економічного простору, створюваного Росією, Білоруссю і Казахстаном. Про ц...