26.07.2011 - orbk.net

Смартфони Nexus S від Google відправляться в політ у космос.


Смартфони Nexus S від Google відправляться в політ у космос.Компанії Samsung Telecommunications America (Samsung Mobile), лідер з постачання мобільних телефонів в США і Google ™ оголосили про те, що смартфони Nexus S відправляться в завершальний політ космічного човника за програмою Space Shuttle Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) . Samsung — лідер і новатор у галузі технологій — радий взяти участь в цьому запуску, який, безумовно, увійде в історію.

Смартфони Nexus S від Google будуть використовуватися в ході наукових досліджень. Ними оснастять компактні супутники SPHERES (Synchronized Position Hold, Engage, Reorient, Experimental Satellites). Смартфони розширять можливості супутників і забезпечать більш якісний зв’язок між космічною станцією і землею. Nexus S — перший комерційний смартфон, який NASA сертифікувало для польоту на борту космічного човника та використання на Міжнародній космічній станції (МКС). У ході експерименту забезпечені смартфонами супутники SPHERES гратимуть роль роботів з дистанційним управлінням для внутрішнього обстеження станції. За допомогою камер смартфонів супутники будуть знімати фотографії та відеоролики, що допоможе вченим краще зрозуміти, чим роботи можуть бути корисні в майбутніх польотах.

Смартфони Nexus S розширять можливості супутників SPHERES і допоможуть NASA у космічних дослідженнях. Д. В. Уїллер, провідний інженер групи інтелектуальних роботів з Дослідницького центру NASA ім. Еймса, м. Моффет Філд, США, пояснив: «Підключивши смартфон до пристрою SPHERES, ми cможем зробити цього робота більш інтелектуальним. Завдяки Nexus S супутник SPHERES отримує вбудовану камеру для зйомки фото і відео, сенсори, які допомагають проводити внутрішній огляд станції, потужний обчислювальний блок для розрахунків і модуль Wi-Fi для передачі даних в реальному часі в системи МКС і далі — в центр управління польотами ».

«Samsung пишається тим, що Nexus S візьме участь в історичній події — завершальному польоті човника NASA, — зазначив Дейл Шон, президент Samsung Mobile. — Експерименти, проведені за допомогою супутників SPHERES, забезпечених смартфонами Nexus S, допоможуть збирати інформацію про стан Міжнародної космічної станції ».

Ура, відбулося! Продавці товарів самі телефонують, Вам залишиться тільки вибрати кращий варіант разом з www.alloprice.com — це Ваша економія часу і грошей на дзвінки і відвідування магазинів, продавці самостійно зв’язуються з покупцями, надаючи актуальні пропозиції і тільки за вами залишається вибір.

Рекомендую:

LG обновила линейку Optimus новым смартфоном – LG ... LG Optimus Hub позволяет обмениваться контентом «на ходу»   СЕУЛ, 14 сентября, 2011 –  компания LG Electronics (LG) обновила линейку Optimus, анонс...
Комп за 35 баксов уже в продаже.... Стартовали поставки компа Raspberry Pi за ценой в 35 баксов США. Об этом сообщается в блоге изготовителя устройства Raspberry Pi Foundation - которая ...


Гаджети Google / Samsung Mobile / SPHERES / Космос / МКС / НАСА / Смартфон / Смартфони Nexus S / Супутник / США /