04.07.2011 - orbk.net

Sony VAIO Z з підтримкою інтерфейсу Thunderbolt.


Sony VAIO Z Тепер у ноутбуків Sony VAIO Z буде підтримка інтерфейсу Thunderbolt, інтерфейс ноутбука носить назву Light Peak, який з’явиться у липні 2011 року.

Sony VAIO Z відповідає класу ультратонких ноутбуків — його товщина складає 16,65 міліметрів, а вага менше 1,2 кілограма. Пристрій Sony VAIO Z має екран з діагоналлю 13,1 дюймів і роздільною здатністю 1600 на 900 пікселів у ноутбуку також використовує процесор Intel Core i7.

Інтерфейс Thunderbolt, розробила Intel за участю компанії Apple, дозволяє передавати дані зі швидкістю до 100 гігабіт на секунду. Першим комп’ютером з інтерфейсом Thunderbolt був MacBook Pro, який представлений був для широкої публіки в лютому 2011 року.

Рекомендую:

Samsung GALAXY Tab 7.0 Plus — новий планшет ... Новий планшет Samsung GALAXY Tab 7.0 Plus з 7-дюймовим екраном відрізняється розширеними можливостями і дизайном преміум-класу. Компанія Samsung El...
Лучший в мире Селфи телефон — Sony Xperia C3... Похоже, Sony прыгает так же на селфи "подножку и представила свою Xperia C3, это новый смартфон, который делает акцент на его переднюю камеру. Sony...


Гаджети Intel / MacBook / Sony / Thunderbolt / Інтерфейс / Ноутбук /