Спеціальний випуск BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012.

Спеціальній випуск BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012.

BMW буде випускати спеціальні видання 1-Series і 3-ї серії у Великобританії на честь Олімпійських ігор 2012 року, які відбудеться в Лондоні в наступному році.

BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012 році буде відрізнятися пакет комплектації для 1-Series. що включає в себе аеродинамічний обвіс M, темно-хром 18-дюймовими M легкосплавні диски, глянцеві Shadowline зовнішньої обробки, темно-хромовані вихлопні труби і темні-лінії задніх ліхтарів. 1-Series спеціальне видання також отримає підвіску M Sport, з спортивними сидіннями в Королівському синьому кольорі з білою строчкою, рульове колесо M Sport. Автомобіль BMW поставлятися буде прикрашений відповідними позначками і маркіровкою зовні до свята Олімпійських ігор в Лондоні 2012.

BMW 3-й серії отримає майже ідентичну комплектацію і обидві пропозиції представляють істотну економію для клієнтів у порівнянні з аналогічною обладнаною серійною BMW.

 

Рекомендую:

Kia Optima трохи більше ніж сімейне авто.... Нова Kia Optima є конкурентом і збирається відбити частину ринку у Ford Mondeo, Volkswagen Passat та інших великих сімейних автомобілів. Optima не ...
GLA-класу Мерседес дарує знову оновлений інтерR... Mercedes знову має бажання змінити вид інтер'єру в своєму GLA-класу. Саме ж транспортний засіб залишається в основному без змін, з тим же двигуном і з...