13.07.2011 - orbk.net

Спеціальний випуск BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012.


Спеціальній випуск BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012.

BMW буде випускати спеціальні видання 1-Series і 3-ї серії у Великобританії на честь Олімпійських ігор 2012 року, які відбудеться в Лондоні в наступному році.

BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012 році буде відрізнятися пакет комплектації для 1-Series. що включає в себе аеродинамічний обвіс M, темно-хром 18-дюймовими M легкосплавні диски, глянцеві Shadowline зовнішньої обробки, темно-хромовані вихлопні труби і темні-лінії задніх ліхтарів. 1-Series спеціальне видання також отримає підвіску M Sport, з спортивними сидіннями в Королівському синьому кольорі з білою строчкою, рульове колесо M Sport. Автомобіль BMW поставлятися буде прикрашений відповідними позначками і маркіровкою зовні до свята Олімпійських ігор в Лондоні 2012.

BMW 3-й серії отримає майже ідентичну комплектацію і обидві пропозиції представляють істотну економію для клієнтів у порівнянні з аналогічною обладнаною серійною BMW.

 

Рекомендую:

Компактвен BMW i3 — все для майбутнього.... Компактвен BMW i3 завдовжки  3845 мм і має структуру із пластику, посиленого углеволокном, завдяки чому маса компактвена від компанії BMW знаходиться ...
Оновлений кросовер Toyota RAV4 2011.... В оновленому кросовері Toyota RAV4 2011 реалізований ряд технічних новинок. Нові видозмінені моделі оснащуються оновленими потужними двигунами з зменш...


Авто 2012 / BMW / M Sport / автомобіль / Спеціальний /