13.07.2011 - orbk.net

Спеціальний випуск BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012.

Поділитися:

Спеціальній випуск BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012.

BMW буде випускати спеціальні видання 1-Series і 3-ї серії у Великобританії на честь Олімпійських ігор 2012 року, які відбудеться в Лондоні в наступному році.

BMW до Олімпійських ігор в Лондоні 2012 році буде відрізнятися пакет комплектації для 1-Series. що включає в себе аеродинамічний обвіс M, темно-хром 18-дюймовими M легкосплавні диски, глянцеві Shadowline зовнішньої обробки, темно-хромовані вихлопні труби і темні-лінії задніх ліхтарів. 1-Series спеціальне видання також отримає підвіску M Sport, з спортивними сидіннями в Королівському синьому кольорі з білою строчкою, рульове колесо M Sport. Автомобіль BMW поставлятися буде прикрашений відповідними позначками і маркіровкою зовні до свята Олімпійських ігор в Лондоні 2012.

BMW 3-й серії отримає майже ідентичну комплектацію і обидві пропозиції представляють істотну економію для клієнтів у порівнянні з аналогічною обладнаною серійною BMW.

 

Рекомендую:

BMW X4 презентація стильної форми в автосалоні Шан... Новий кросовер і нарешті BMW показав свою X4 на автосалоні в Шанхаї. Машина приносить сюрпризи - ви напевно вже бачили офіційні галереї зображень від ...
Ательє Pininfarina показало гоночну версію відродж... Компанія Pininfarina підготувала масштабну модель гоночної модифікації відродженого суперкара Lancia Stratos, створеного ательє в єдиному екземпл...

Авто 2012 / BMW / M Sport / автомобіль / Спеціальний /