Варення з кабачків та варення з гарбуза, яке смачніше!

ВАРЕННЯ З ГАРБУЗАВАРЕННЯ З ГАРБУЗА

Для приготування варення з гарбуза потрібно взяти – 1 кг очищеного гарбуза, 1,2-1,5 кг цукру, 1 / 2 стакана води, 200 г патоки, 1-2 чайні ложки розчину лимонної кислоти.

М’якоть гарбуза потрібно нарізати скибочками шириною 1-2 см, довжиною 2-3 см, товщиною 1,5-2 см. Скибочки гарбуза кип’ятити у воді 5-8 хв, потім охолодити. Приготувати цукровий сироп, опустити в нього скибочки гарбуза, кип’ятити 5 хв, потім зняти і вистоювати 7-8 годин. Потім знову варити, додавши патоку. Незадовго до готовності влити в варення з гарбуза розчин лимонної кислоти. В готовому варенні скибочки повинні бути прозорими.

Варення з кабачків 1.

Очистити кабачки. Вирізати серединy. Hарізати кyбикамі товщиною ~ 3-4 мм. Засипати цукром (1кг на 1кг), поки сік не дадyть. Варити 20 xвилин мaкcимyм,. Hарізати також лимон (дрібно, один лимон на 1кг кабачків). Додати в варення і кип’ятити ще 20 xвилин мaкcимyм,.

Варення з кабачків 2.

Кабачки очистити від шкірки і серцевини. На 1 кг кабачків треба 1 кг цукру. Для більш вишуканого смаку для варення додають 1 апельсин з цедрою. Кабачки нарізаються кубиками, апельсин можна подрібніше, засипається цукром і залишається на ніч. Вранці кабачки будуть плавати в сиропі (воду не додавати). Варять 15 хв. після закипання. Остудити і повторити ще 2 рази так само. Замість апельсина можна додати 1 ч.л. лимонної кислоти, але з апельсином варення з кабачків смачніше.

Варення з кабачків 3.

Потрібно для приготування варення з кабачків очистити від шкірки кабачки і порізати кубиками ~ 1.5 х 1.5 см. На 10 склянок різаних кабачків додати 10 склянок цукру піску і дати постояти до появи соку. Поставити на вогонь і довести до кипіння кабачки. Кип’ятити наближено 5 хвилин і дати охолонути та настоятися ~ 2 – 3 години. Порізати 1 лимон кубиками і додати в кабачки. Кип’ятити ще 30 хвилин. Смачне Варення з кабачків готове.

Нема бажання готувати їжу вдома тоді вам до сподоби буде доставка обедов прямо до вашого столу, смачно та швидко.

Рекомендую:

КУЛИНАРНІ РЕЦЕПТИ : Готуємо борщ!... УКРАЇНСЬКИЙ БОРЩ Береш три середніх буряка, 1 головку капусти, 1 морква, 1 цибулину, штуки три картоплини. Все це дрібно нарізати, крім буряків ...
Готуємо салат з помідор. Помідорний САЛАТ - НАТУРЕЛО Береш пару помідорів (бажано солодких - є такі), ріжеш їх на восьмушки (дрібніше якщо різати, соку багато пропаде). Потім...