29.07.2011 - orbk.net

Види випробування страхуючого пристрою.


Статичне випробування: рятувальна мотузка пропускається через блоки і замок. До кінця мотузки на карабіні підвішується вантаж вагою 350 кг на 5 хв. При цьому замок має міцно утримувати мотузку. Після зняття навантаження на мотузці не повинно бути ніяких пошкоджень, подовження мотузки не повинно перевищувати 5% початкової довжини.

Динамічне випробування; до кінця мотузки, що пропущена через блоки і замок, на карабіні підвішується і скидається з підвіконня 3-го поверху вантаж вагою 150 кг. При скиданні вантажу мотузка має не пробуксовувати більше 30 см.

Пристрій для страхування постійно проходить  випробовування також безпосередньо перед застосуванням. Для перевірки на мотузці, що пропущена через блоки і замок, підтягуються та зависають на 1-2 с. три чоловіка. При цьому замок страхувального пристрою має міцно втримувати мотузку і після зняття навантаження на ньому не повинно бути пошкоджень та залишкової деформації.

Рекомендую:

Перевезення вантажів. Протягом багатьох років потреба в автотранспорті значно зросла. Продаж і купівля автомобілів перетнула кордони міст , держав , і навіть країн. Аукціон...
Збирання врожаю — де беруться продукти.... Інноваційна сільськогосподарська техніка відіграє головну роль в виробництві і обробці харчових товарів. З підтримкою даних машин людина самостійно мо...


Факти вантаж / випробування / замок / застосування / карабін / мотузки /