18.07.2011 - orbk.net

Як приготувати кисіль та желе.


Як приготувати кисільНатуральний кисіль, смак який пам’ятається довго.

1. Зварити сироп: цукор розвести в холодній воді і проварити, щоб сироп був плотноватий, зняти піну.

2.Приготувати сік: або взяти готовий (консервований), або віджати зі свіжих фруктів, ягід. Підготовлений сік поставити недалеко від плити.

3. Приготувати крохмальне «молочко»: крохмаль з розрахунку від 1ч л до 1ст л (це залежить від того, який кисіль ви хочете — рідкий або густий) розвести у склянці холодної кип’яченої води в окремому посуді і розмішати до стану молока.1стакан крохмального молочка розрахований на 1л всієї іншої рідини киселю (сиропу плюс соку)

4. Влити крохмальне «молочко» в сироп в той момент, коли сироп кипить бурхливо, що сили, і тут же швидко розмішати (не більше 15-25 с), а потім погасити вогонь і продовжувати інтенсивно помішувати рідину.

5. Як тільки загусання виникло, влити в киселеподібну масу ягідно-фруктовий сік і знову інтенсивно розмішати, втерти його в драглисту масу. Такий кисіль буде, по-перше, мати гарний смак абсолютно свіжого, а не переварена фруктового соку і володіти запахом ягід, а по-друге, не буде мати кисільної плівки, яка утворюється при одночасному варінні сиропу і ягідного соку.

Попробуйте ще, щось смачненьке наприклад салат полянка http://bestreceptik.com/.

Рекомендую:

Простые фруктовые салаты Красивые фруктовые салаты украсят любой стол и станут великолепным завершением обеда или ужина. Такие салаты вы сможете приготовить достаточно быстро,...
Солянка збірна. Спочатку звичайним способом зварити бульйон. Можна кістковий, але краще м'ясний. Потім бульйон процідити, виловивши, цибулю, коріння, лаврове листя та...


Розваги кисіль / крохмаль / Кулінарія / сироп /