18.07.2011 - orbk.net

Як приготувати кисіль та желе.

Поділитися:

Як приготувати кисільНатуральний кисіль, смак який пам’ятається довго.

1. Зварити сироп: цукор розвести в холодній воді і проварити, щоб сироп був плотноватий, зняти піну.

2.Приготувати сік: або взяти готовий (консервований), або віджати зі свіжих фруктів, ягід. Підготовлений сік поставити недалеко від плити.

3. Приготувати крохмальне «молочко»: крохмаль з розрахунку від 1ч л до 1ст л (це залежить від того, який кисіль ви хочете — рідкий або густий) розвести у склянці холодної кип’яченої води в окремому посуді і розмішати до стану молока.1стакан крохмального молочка розрахований на 1л всієї іншої рідини киселю (сиропу плюс соку)

4. Влити крохмальне «молочко» в сироп в той момент, коли сироп кипить бурхливо, що сили, і тут же швидко розмішати (не більше 15-25 с), а потім погасити вогонь і продовжувати інтенсивно помішувати рідину.

5. Як тільки загусання виникло, влити в киселеподібну масу ягідно-фруктовий сік і знову інтенсивно розмішати, втерти його в драглисту масу. Такий кисіль буде, по-перше, мати гарний смак абсолютно свіжого, а не переварена фруктового соку і володіти запахом ягід, а по-друге, не буде мати кисільної плівки, яка утворюється при одночасному варінні сиропу і ягідного соку.

Попробуйте ще, щось смачненьке наприклад салат полянка http://bestreceptik.com/.

Рекомендую:

Начинка для пирога. Начинка з маку Для пирогаЯк робили ще наші прабабусі: залити мак окропом і залишити розбухнути, поки вода не охолоне. Ще раз повторити. Воду злити...
ЕКЗОТИЧНІ СТРАВИ З ЖАБИ. ЖАБА ПІД СОУСОМПідсмажити ніжки в рослинному маслі, окремо посмажитидрібно нарізаний  часник, зелень петрушки, томат, посолити, поперчити, переміш...

Розваги кисіль / крохмаль / Кулінарія / сироп /