Android підкорює нові вершини

AndroidАналітична компанія Canalys опублікувала дослідження ринку смартфонів за 2-ий квартал 2011 року, порадувавши інтернет безліччю цікавих цифр. Підемо від загального до конкретного: порівняно з минулим роком ринок смартфонів виріс на 73%, кількість проданих апаратів за квартал – 107,7 млн. штук.

48% усіх продаваних пристроїв (51,9 млн.) працює на платформі Android, яка поліпшила свої показники в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 379%. У 35 країнах з 56 вивчених також лідирує мобільна платформа від Google. При цьому в деяких з них перевагу Android здається неймовірним, наприклад, 85% в Кореї і 71​​% в Тайвані.

Проте Apple залишається найбільшим виробником смартфонів – 20,3 млн. проданих пристроїв за квартал. На другому місці Samsung з 17 млн., потім Nokia. До речі, фінський виробник як і раніше лідирує в Росії та інших країнах БРІК: Бразилії, Індії та Китаї. Така цікава арифметика.

Лучшие игры для Андроида

Рекомендую:

Популярна гра від Capcom – Street Fighter IV – з&#... Компанія LG Electronics (LG) підписала ексклюзивний контракт з CAPCOM – легендарним японським розробником та автором мультиміліонної франшизи Street F...
Вік сайту та його просування.... На сьогоднішній день молодий сайт, що тільки стає на ноги досить складно по високочастотним запитам вивести в топ видачі у пошукових систем. Як у  Goo...