10.08.2011 - orbk.net

Apple перемогла Samsung.


Samsung Galaxy Tab 10.1Apple все ж добилася заборони на продаж планшетів Samsung Galaxy Tab 10.1 в Європейському союзі, таке розпорядження надав земельний суд міста Дюссельдорфа. Відносно цієї постанови продаж планшета забороняється на всій території Євросоюзу за винятком Нідерландів при порушенні постанови суду компанія Samsung повинна буде сплатити штраф до 350 тисяч доларів за кожен проданий планшет власного виробництва.

Якщо порушення будуть повторятись то до керівників компанії Samsung  можуть бути застосовані більш суворі санкції аж до тюремного ув’язнення на строк до двох років. Apple і Samsung  судяться уже з квітня 2011 року.

15 квітня компанія Apple подала в суд на компанію Samsung, вказавши, що смартфони та планшети лінійки Samsung  Galaxy копіюють смартфони Apple  iPhone і планшети Apple  iPad. Через це Samsung  подав згодом відповідний позов і на Apple кілька.

Холодильник та холодильный стол звичайно не планшет, але теж потрібний  — особливо в літню пору.

Рекомендую:

Нова версія iPad: тонше, легше, зручніше!... Стів Джобс представив американським споживачам нову версію планшета iPad 2. 2 березня компанія Apple на чолі з її засновником і виконавчим директор...
Когда покупать новые гаджеты от Apple.... Огромное количество яблочного владельцев iPhone были расстроены и чувствовали себя преданными в сентябре 2007 года, когда всего 90 дней после своего п...


Гаджети Apple / Samsung / Євросоюз / Планшет / позов до суду / Суд / Штраф /