10.08.2011 - orbk.net

Apple перемогла Samsung.

Поділитися:

Samsung Galaxy Tab 10.1Apple все ж добилася заборони на продаж планшетів Samsung Galaxy Tab 10.1 в Європейському союзі, таке розпорядження надав земельний суд міста Дюссельдорфа. Відносно цієї постанови продаж планшета забороняється на всій території Євросоюзу за винятком Нідерландів при порушенні постанови суду компанія Samsung повинна буде сплатити штраф до 350 тисяч доларів за кожен проданий планшет власного виробництва.

Якщо порушення будуть повторятись то до керівників компанії Samsung  можуть бути застосовані більш суворі санкції аж до тюремного ув’язнення на строк до двох років. Apple і Samsung  судяться уже з квітня 2011 року.

15 квітня компанія Apple подала в суд на компанію Samsung, вказавши, що смартфони та планшети лінійки Samsung  Galaxy копіюють смартфони Apple  iPhone і планшети Apple  iPad. Через це Samsung  подав згодом відповідний позов і на Apple кілька.

Холодильник та холодильный стол звичайно не планшет, але теж потрібний  — особливо в літню пору.

Рекомендую:

Apple припинила монополію AT & T на iPhone в ... 11 січня в Нью-Йорку пройшла прес-конференція найбільшої IT-компанії світу - Apple - і найбільшого мобільного оператора США - Verizon Wireless. На...
Samsung Galaxy S IV — мы живем в будущим.... После долгих разговоров о Galaxy S IV, наконец то рассмотрим его ближе. Версия последнего S III, остается самым популярным Android телефон в мире, про...

Гаджети Apple / Samsung / Євросоюз / Планшет / позов до суду / Суд / Штраф /