Автомобілі Subaru доступні в кредит з нульовою процентною ставкою.

Субару УкраїнаЗ 18-го липня компанія «Субару Україна» знижує ставки кредитування покупки автомобілів в рамках програми Subaru Finance і надає можливість придбати новенький Subaru в кредит під 0%.

Зробивши первинний внесок від 20% вартості автомобіля, покупець може придбати Subaru під 0% річних за умови оформлення кредиту на термін до 12 місяців. Стандартний кредит можна оформити на термін до 7-ми років, при цьому процентна ставка на авто Subaru варіюється від 0 до15, 9% залежно від терміну кредитування і розміру первісного внеску на автомобіль Субару.
Партнером програми Subaru Finance є ПАТ «Креді Агріколь БАНК». Страхові партнери – СК «НАСТА» та СК «АХА Страхування».

Оформити нульовий кредит на авто за програмою Subaru Finance можна в будь-якому офіційному дилерському центрі компанії Subaru в Україні. Всі необхідні документи для отримання кредиту, як і заявка, оформляються безпосередньо в салоні продавця автомобілів Subaru.

Є авто субару в якого є поломки, потрібні запчастини, а запчасти субару можна знайти на suparts.ru

Рекомендую:

Subaru WRX Concept натяк на велике майбутнє.... Subaru прочинив завісу на його по-справжньому привабливий новий автомобіль концепт WRX по вигляду якого можна сказати, що це широкий, низький, м'язист...
У компанії Chevrolet два нових купе.... У компанії Chevrolet з'явилися два нових бюджетних спортивних купе для молоді під назвою Сhevrolet Code 130R і Сhevrolet Tru 140S. Сhevrolet Code 1...