Чим чистити вироби з латуні.


Латунь як матеріал є сплавом метала, міді та цинку іноді додається олово, свиней, нікель, залізо та інші елементи. Латунь була відома навіть стародавнім римлянам, незважаючи на те, що офіційно цинк був відкрита в XVI столітті, який є основним складовим сплаву, її тоді виготовляли сплавляючи мідь з цинкової рудою (галмея). Перший сплав — латуні був отриманий в Англії в далекому 1781 р. в Росії і Західній Європі в XIX столітті латунь використовували як підроблене золото. Зараз виготовляють з латуні безліч речей, які нам постійно трапляються на очі, лиття з латуні зараз повністю вкоренилося в технологічні процеси заводів і фірм. Тут відразу напрошується питання, при такій великій кількості в побуті латунних виробів, як їх чистити?

Що характерно треба знати в першу чергу — для чищення латунних виробів не рекомендується брати засоби які містять тверді грубозернисті абразиви, при використанні яких можуть подряпатися поверхні і також зменшиться блиск самих латунних виробів. У зв’язку з цим до складу чистячих засобів для кольорових металів входять тільки м’які або тонкодисперсні абразиви. Також у складах для чищення використовують ветошь, віск, різні органічні розчинники, аміак і т.д.. Можна для чищення латунних виробів використовувати спеціальні засоби, а також звичайна крейда і розчини питної або кальцинованої соди, для повного блиску ваших улюблених речей.

Похожі записи:

Чем чистить изделия из латуни. Латунь как материал является сплавом метала, меди и цинка иногда добавляется олово, свиней, никель, железо и другие элем...
Теги до запису: