07.08.2011 - orbk.net

Huyndai Solaris сама популярна іномарка в Росії.

Поділитися:

Huyndai  Solaris сама популярна іномарка в РосіїСтаном на початок серпня 2011 року компанія Huyndai реалізувала в Росії 50 тисяч автомобілів Huyndai Solaris, що випускаються на петербурзькому заводі компанії. При цьому продажі цієї моделі стартували на російському ринку в лютому цього року.

Безпосередньо в липні 2011 року росіяни придбали 8959 машин Huyndai Solaris — на 1874 штук менше, ніж у червні. Компанія Huyndai пояснює зниження продажів, в тому числі, плановим відпусткою петербурзького підприємства, яке відновить роботу тільки 15 серпня. Як повідомлялося раніше, в даний час черги на Huyndai «Солярис» в середньому становлять від трьох до дев’яти місяців — залежно від комплектації. Час очікування базової версії моделі може зайняти більше року.

Виробництво моделі Hyundai Solaris в кузові «седан» стартувало на заводі в Санкт-Петербурзі в січні 2011 року, з травня тут випускаються і хетчбеки. В даний час вартість базової версії седана складає 399 тисяч рублів, хетчбека — 443 тисячі рублів.

З квітня по червень 2011 року Huyndai «Соляріс» ставав самою продаваною іномаркою в Росії.

Пише Авто Волгоград вказуючи на motor.ru

Рекомендую:

Hyundai снова обновила свой Accent.... Hyundai снова выходит на рынок с обновлённым уже четвертого поколения Акцентом. Новый Hyundai Accent предлагает сексуальный внешний стиль и непосредст...
Kia Rio модельный ряд 2012. В 2012 году, Kia Rio и Rio5 полностью будут переделаны, в том числе они получат новый дизайн, будет пересмотренный внутренний салон и установлен новый...

Авто Huyndai / іномарка / Моделі / Популярна / росіяни / Седан / хетчбек / хетчбеки / Час очікування /