Huyndai Solaris сама популярна іномарка в Росії.

Huyndai  Solaris сама популярна іномарка в РосіїСтаном на початок серпня 2011 року компанія Huyndai реалізувала в Росії 50 тисяч автомобілів Huyndai Solaris, що випускаються на петербурзькому заводі компанії. При цьому продажі цієї моделі стартували на російському ринку в лютому цього року.

Безпосередньо в липні 2011 року росіяни придбали 8959 машин Huyndai Solaris – на 1874 штук менше, ніж у червні. Компанія Huyndai пояснює зниження продажів, в тому числі, плановим відпусткою петербурзького підприємства, яке відновить роботу тільки 15 серпня. Як повідомлялося раніше, в даний час черги на Huyndai «Солярис» в середньому становлять від трьох до дев’яти місяців – залежно від комплектації. Час очікування базової версії моделі може зайняти більше року.

Виробництво моделі Hyundai Solaris в кузові «седан» стартувало на заводі в Санкт-Петербурзі в січні 2011 року, з травня тут випускаються і хетчбеки. В даний час вартість базової версії седана складає 399 тисяч рублів, хетчбека – 443 тисячі рублів.

З квітня по червень 2011 року Huyndai «Соляріс» ставав самою продаваною іномаркою в Росії.

Пише Авто Волгоград вказуючи на motor.ru

Рекомендую:

Hyundai HCD-14 Genesis Concept официальный дебют.... В 2013 году Hyundai HCD-14 Genesis Concept получила свой официальный дебют на автосалоне в Детройте, и ожидается, что будет довольно хорошим показател...
Audi А7 Sportback: спеціальна пропозиція цінителям... Спортивна елегантність купе, комфорт седана і практичність універсала - Audi A7 Sportback поєднує в собі найкраще з трьох автомобільних світів. Ця ...