Лімітована версія SUZUKI Grand Vitara new Vision.

Лімітована версія SUZUKI Grand Vitara new Vision.Серед позашляховиків SUZUKI, що володіють унікальними технічними характеристиками, з’явилася нова лімітована версія SUZUKI Grand Vitara new Vision в якому можна відчути новий рівень комфорту і який стилістично доопрацьований різними аксесуарами зовнішньо.

У теперішній лімітованої версії SUZUKI GRAND VITARA є передня захисна дуга “Off-road”, захисні накладки “CityPack”, також вмонтована камера заднього вигляду і мультимедійна системою Fantom з сенсорним екраном.

Мультимедійна система Fantom крім вбудованого Bluetooth та жорсткого диска 1Гб (CD-changer), USB, CD з МР3 і усе це чути за допомогою 4 або 7 динаміків, також система Fantom включає TV / DVD-програвач та (Navitel) GPS-навігацію. При бажанні до системи Fantom можливо підключити також систему контролю тиску в шинах і багато чого іншого.

В результаті усіх цих нових доробок SUZUKI Grand Vitara new Vision крім своєю унікальної системи повного приводу і досконалої конструкції кузова тому ремонт suzuki не скоро знадобиться, також це забезпечує новий рівень комфорту для водія та пасажирів і володіє зовнішньою унікальною стилістикою кузова.

Рекомендую:

Безпека дітей при русі – автокрісла.... Безпека дітей при русі в транспорті повинна стояти на першому місці для їх батьків, для таких випадків придумані спеціальні автомобільні крісла для ді...
Новий Audi Q3 Новий Audi Q3 - компактний SUV преміум-класу. Цей автомобіль - чистокровний Audi: він задає нові стандарти у всіх областях, будь то кузов, двигуни, хо...