McLaren пропонує ексклюзивну пропозицію для MP4-12C.

McLaren пропонує ексклюзивну пропозицію для MP4-12C

Британський виробник суперкарів McLaren вирішив модернізувати свій суперкар MP4-12C через критику в журналістів у пресі як «недостатньо емоційний автомобіль даного гласу» відносно одного з основних конкурентів – Ferrari 458 Italia і тепер в новому перетворенні готується бути доставлений клієнтам в найближчі тижні.

Британські інженери компанії покращили відгук британського суперкара MP4-12C на натискання самої педалі газу, а також модернізували випускну систему, яка вже має більш «потужним» робочий звук. Крім того, проведені роботи по зменшенню зусилля на підрульові пелюстки і злегка перенастроєно рульове керування. Додано безліч деталей з вуглецевого волокна, що використовуються на різних частинах суперкара.

Ціна на автомобіль McLaren буде змінюватись в залежності від функцій, які додаються на автомобіль середня ж вартість – $ 230 000 – MP4-12C.

Рекомендую:

BMW i8 Concept Spyder. BMW i8 Concept Spyder был изначально представлен 2011 году на Франкфуртском автосалоне, это гибридный мощный суперкар, изначально он был разработан ка...
Легендарні рекорди авто швидкостей в різні роки.... В Італії в 1993 році McLaren F1 встановив воістину світовий рекорд швидкості - 372 км / ч. Це сталося завдяки тому, що автомобіль має відмінні технічн...