26.08.2011 - orbk.net

McLaren пропонує ексклюзивну пропозицію для MP4-12C.

Поділитися:

McLaren пропонує ексклюзивну пропозицію для MP4-12C

Британський виробник суперкарів McLaren вирішив модернізувати свій суперкар MP4-12C через критику в журналістів у пресі як «недостатньо емоційний автомобіль даного гласу» відносно одного з основних конкурентів — Ferrari 458 Italia і тепер в новому перетворенні готується бути доставлений клієнтам в найближчі тижні.

Британські інженери компанії покращили відгук британського суперкара MP4-12C на натискання самої педалі газу, а також модернізували випускну систему, яка вже має більш «потужним» робочий звук. Крім того, проведені роботи по зменшенню зусилля на підрульові пелюстки і злегка перенастроєно рульове керування. Додано безліч деталей з вуглецевого волокна, що використовуються на різних частинах суперкара.

Ціна на автомобіль McLaren буде змінюватись в залежності від функцій, які додаються на автомобіль середня ж вартість — $ 230 000 — MP4-12C.

Рекомендую:

Легендарні рекорди авто швидкостей в різні роки.... В Італії в 1993 році McLaren F1 встановив воістину світовий рекорд швидкості - 372 км / ч. Це сталося завдяки тому, що автомобіль має відмінні технічн...
Ательє Pininfarina показало гоночну версію відродж... Компанія Pininfarina підготувала масштабну модель гоночної модифікації відродженого суперкара Lancia Stratos, створеного ательє в єдиному екземпл...

Авто Ferrari / McLaren / Британські інженери / Суперкар / Ціна на автомобіль /