26.08.2011 - orbk.net

Найдорожчі наручні годинники в світі.


Chopard вартістю $ 25 млнДорогий годинник на зап’ясті — це не тільки інструмент для визначення часу, це — показник вашого статусу і шикарний аксесуар, здатний перетворити ваш образ. Якісні годинники з великим ім’ям на циферблаті входять в історію годинникової індустрії. Час, як кажуть, гроші, а найдорожчі наручні годинники це:

201-carat Chopard вартістю $ 25 млн.

Найбільш дорогими годинниками на сьогоднішній день є годинник, створені майстрами всесвітньо відомого бренду Chopard. В цьому годиннику злилися воєдино багатовікові традиції годинникового і ювелірного мистецтва, а тому вони являють собою не тільки інструмент для визначення часу, але також і високохудожню прикрасу. Годинник-браслет, що вийшли на передодні 2008 року став втілення екстравагантності і неординарного мислення часових виробників.

Patek Phillipe’s Supercomplication за $ 11 млн.

Досвід компанії вимірюється не тільки кількістю років, проведених їй у бізнесі, але також і її досягненнями, так після виходу годиника Supercomplication будинок Patek Phillipe може називатися справді знаменитим, суперексклюзівним і популярним. 1932 рік став яскравим періодом в історії компанії, адже саме в цей рік на замовлення Генрі Грейвза, що був знаменитим нью-йоркським банкіром і колекціонером дорогих годиників, були створені самі технічно складні часы в світі. Замовлення виконувалося протягом п’яти років, але воно того варте! Результатом кропіткої роботи став годинник, що складаються з 900 деталей, корпус якого був виготовлений з 18-каратного золота, а посріблений циферблат став справжнім витвором мистецтва. Двадцять чотири різні додаткові функції цього годинника зробили їх найскладнішими в технічному відношенні.

Patek Philippe під назвою Platinum World Time вартістю $ 4 млн.

За весь час світу слід віддавати великі гроші, що іноді доходять до чотирьох мільйонів доларів, що говорить назва моделі сама за себе, яка оповіщає клієнтів про функції показу часу у всіх часових поясах Землі.

Рекомендую:

Планшет BenQ R100 новый конкурент iPad.... BenQ R100 первый планшет компании BenQ от котором было заявлено в конце прошлого года, который раньше был известный как nReader R100, уже вышел на кит...
Хакер зламав захист на iPad 2. Хакер, який ховається під псевдонімом Comex, здійснив взлом (так званий "джейлбрейк") планшета iPad 2. Він підтвердив це  фотографією, викладеною на ф...


Гаджети