05.08.2011 - orbk.net

Нові смартфони BlackBerry.

Поділитися:

BlackBerryНа ринку з’явилися три нових смартфона BlackBerry компанії Research in Motion (RIM). Всі сартфони працюють під управлінням BlackBerry OS 7 — останньої версії мобільної ОС BlackBerry.

BlackBerry Torch 9810 це смартфон який являє собою «вертикальний слайдер» і має 3,2-дюймовий сенсорний екран і QWERTY-клавіатуру.

BlackBerry Torch 9850 і 9860 не мають клавіатури і передбачають сенсорне керування. RIM підкреслює, що з усіх смартфонів BlackBerry у цих найбільший екран — його діагональ становить 3,7 дюймів.

Повідомляється, що всі мобильные телефоны використовують одноядерний процесор з частотою 1,2 гігагерца і підтримують зйомку відео у форматі HD. У продаж смартфони BlackBerry надійдуть у серпні.

Рекомендую:

Твій Samsung GT-S5250 Wave. Samsung GT-S5250 Wave створений на базі моделі телефона Samsung 5230 Wave. Апаратні платформи цих двох телефонів дуже схожі, проте є корінні відміннос...
Смартфони Nexus S від Google відправляться в політ... Компанії Samsung Telecommunications America (Samsung Mobile), лідер з постачання мобільних телефонів в США і Google ™ оголосили про те, що смартфони N...

Гаджети BlackBerry / RIM / гігагерц / Екран / сенсорне керування / Смартфон /