Нові смартфони BlackBerry.

BlackBerryНа ринку з’явилися три нових смартфона BlackBerry компанії Research in Motion (RIM). Всі сартфони працюють під управлінням BlackBerry OS 7 – останньої версії мобільної ОС BlackBerry.

BlackBerry Torch 9810 це смартфон який являє собою “вертикальний слайдер” і має 3,2-дюймовий сенсорний екран і QWERTY-клавіатуру.

BlackBerry Torch 9850 і 9860 не мають клавіатури і передбачають сенсорне керування. RIM підкреслює, що з усіх смартфонів BlackBerry у цих найбільший екран – його діагональ становить 3,7 дюймів.

Повідомляється, що всі мобильные телефоны використовують одноядерний процесор з частотою 1,2 гігагерца і підтримують зйомку відео у форматі HD. У продаж смартфони BlackBerry надійдуть у серпні.

Рекомендую:

Двоядерний процесор Samsung для смартфона Galaxy S... Компанія Samsung Electronics, світовий лідер у сфері передових напівпровідникових рішень, оголосила про те, що двоядерний процесор додатків Exynos 421...
Новое поколение компьютеров – нетбуки.... Современный мир технологий подарил нам богатый мир различных устройств и приспособлений, при помощи которых люди научились выполнять не только легкую ...