Плюси і мінуси дієт.

У наш час проблема зайвих кілограмів хвилює великі маси людей. Кількість жителів, з проблемою зайвої ваги, швидко збільшується. Підставою цього є: погана природозберігаюча ситуація, калорійна, з величезною кількістю холестерину їжа, якою перенасичені універмаги і супермаркети, відсутність радості в житті і все інше. Це дуже погано впливає на роботу травної системи, що, в свою чергу, сприяє придбанню зайвих кілограмів. В даному випадку порятунком є ​​дієта. Дієта це спосіб прийому їжі з певними обмеженнями. Давайте дізнаємося позитивні і негативні сторони дієт.

Дуже відома на сьогодні вважається кремлівська дієта. Вона заснована на вживанні білкової їжі. Такою їжею можна вважати страви з м’яса, сири, яйця, а також рибні продукти високої жирності. Не дозволяється вживати: солодощі, хлібні вироби, фрукти і алкоголь. Плюси: ця дієта для любителів щільно попоїсти, дозволяє різні приправи, соуси і т. д., з нею не сумуєш. Мінуси: витрачає чимало часу і витягує з гаманця чимало коштів.

Друга, не така популярна але корисна – рисова. Така дієта не тільки допоможе скинути вагу, але і очистити тіло від шлаків, таку позитивну властивість має рисове зерно.

Плюси: ви воістину скинете вагу, мало бюджетна. Мінус: не кожен здатний витримати такий режим, залишається відчуття голоду.

Одна з близьких дієт до рисової – гречана. Тільки в раціон можна приєднати маложирний кефір. Вона теж не без мінусів.

Японська дієта. Тривалість – 13 днів. Меню досить убоге: відварна риба і салат зі свіжої капусти присутні в раціоні повсякденно. Мінуси: обмежена кількість їжі. Ранок починається з кави. Це звичайно призводить до того, що називається ефект «бумеранга», тобто коли дієта закінчиться, кіллограми повернутися і вага ваша стане ще більшою минулої.

Дієт дуже багато, напрошується висновок – рано чи пізно втрачені під час дієти кілограми повертаються на їхнє місце. Саме через це, над проблемою зайвих кілограмів, потрібно задуматися і про наше харчування, не варто покладатися на дієти.

Рекомендую:

Життя без дієт, краса і здоровя.... Багато з людей страждають надмірною вагою і майже у кожного є бажання її скинути і стати струнким і красивим. Хтось починає займатися спортом, бігати ...
Тибетська дієта сила рослиної їжі.... Тибетська дієта - є молочно-вегетаріанською. Особливість тибетської дієти в тому, що вона виключає всі види м'ясної і віддає перевагу виключно рослинн...