Плюси і мінуси дієт.


У наш час проблема зайвих кілограмів хвилює великі маси людей. Кількість жителів, з проблемою зайвої ваги, швидко збільшується. Підставою цього є: погана природозберігаюча ситуація, калорійна, з величезною кількістю холестерину їжа, якою перенасичені універмаги і супермаркети, відсутність радості в житті і все інше. Це дуже погано впливає на роботу травної системи, що, в свою чергу, сприяє придбанню зайвих кілограмів. В даному випадку порятунком є ​​дієта. Дієта це спосіб прийому їжі з певними обмеженнями. Давайте дізнаємося позитивні і негативні сторони дієт.

Дуже відома на сьогодні вважається кремлівська дієта. Вона заснована на вживанні білкової їжі. Такою їжею можна вважати страви з м’яса, сири, яйця, а також рибні продукти високої жирності. Не дозволяється вживати: солодощі, хлібні вироби, фрукти і алкоголь. Плюси: ця дієта для любителів щільно попоїсти, дозволяє різні приправи, соуси і т. д., з нею не сумуєш. Мінуси: витрачає чимало часу і витягує з гаманця чимало коштів.

Друга, не така популярна але корисна — рисова. Така дієта не тільки допоможе скинути вагу, але і очистити тіло від шлаків, таку позитивну властивість має рисове зерно.

Плюси: ви воістину скинете вагу, мало бюджетна. Мінус: не кожен здатний витримати такий режим, залишається відчуття голоду.

Одна з близьких дієт до рисової — гречана. Тільки в раціон можна приєднати маложирний кефір. Вона теж не без мінусів.

Японська дієта. Тривалість — 13 днів. Меню досить убоге: відварна риба і салат зі свіжої капусти присутні в раціоні повсякденно. Мінуси: обмежена кількість їжі. Ранок починається з кави. Це звичайно призводить до того, що називається ефект «бумеранга», тобто коли дієта закінчиться, кіллограми повернутися і вага ваша стане ще більшою минулої.

Дієт дуже багато, напрошується висновок — рано чи пізно втрачені під час дієти кілограми повертаються на їхнє місце. Саме через це, над проблемою зайвих кілограмів, потрібно задуматися і про наше харчування, не варто покладатися на дієти.

Похожі записи:

Дієта на молочних продуктах. Якщо вам необхідно в найкоротші терміни позбутися від пари кг., дієта на основі молочних продуктів - відмінний варіант. ...
Що таке дієта печерної людини? У нас загальнонаціональна епідемія яка називається ожирінням. Як боротися існує зараз безліч методів і кожен вибирає той...
Ця Ефективна дієта — допоможе боротися із зайвою вагою... Лимон допоможе боротися із зайвою вагою! З наближенням весни кожна жінка замислюється про свою фігуру, адже скоро літ...
Сухофрукти і користь для організму.... Сушка та збереження фруктів , як відомо , в історії протягом тисячоліть , це один з найбільш ранніх форм збереження їжі ...