15.08.2011 - orbk.net

Практичні поради щодо вибору весільної сукні.

Поділитися:

Будь-яка жінка мріє бути на весіллі самою чарівною. Посмішка, палаючі очі, стильний макіяж, приголомшлива зачіска — це дуже добре, але потрібно подумати і про чудове весільне плаття.

Спробуємо дати декілька легких і надійних рад, які допомагають жінці зупинити свій вибір саме на тій сукні, яка додасть їй неповторність і шарм. Ми не будемо говорити про стилі весільних суконь — смаки у всіх різні, хтось хоче бути повітряною принцесою, а хтось небезпечною тигрицею. Поговоримо про важливі практичні моменти вибору весільної сукні.

Вибираючи плаття, надягайте до нижньої білизни, в якій ви підете на весілля. В цьому випадку вас не будуть підстерігати такі неприємні речі, як незручні трусики або бюстгальтер який стирчить.

Велику кількість косметики накладати не варто. Інакше ви можете просто-напросто забруднити дороге плаття.

Просіть продавця-консультанта про допомогу. Він для того і присутній у салоні. Досвідчений продавець-консультант відразу бачить, які плаття підійдуть нареченій, а які будуть виглядати не надто добре.

Обговоріть відразу суму, яку ви готові витратити на придбання весільного вбрання та необхідних аксесуарів.

Врахуйте — оцінити сукню ви зумієте, тільки примірявши її. Іноді на вішалці річ може виглядати зовсім нецікаво, а на дамі набуває неповторного шарму.

Аксесуари треба вибирати дуже ретельно. Вони здатні як створити неповторний образ, так і просто-напросто все зіпсувати. Будьте уважні і не перестарайтеся, міри треба дотримуватися завжди.

Взуття — от ще один значущий момент. Все буде залежати від того стилю, якому ви віддаєте перевагу, але є один закон — надягати на весілля треба лише зручне взуття. Наречена, яка кульгає в невідповідних туфлях — це сумне видовище. Обов’язково враховуйте довжину сукні, її фасон, потрібно купить обувь на звичних підборах. Пам’ятайте, що наречена буде не тільки сидіти поруч з нареченим, але й танцювати, рухатися. Таким чином, одяг і взуття, які утрудняють рух або незручні, категорично не підходять.

Якщо ваш наречений хоче купити собі якийсь оригінальний костюм, обговоріть з ним це заздалегідь. Наряди молодих повинні гармоніювати один з одним і дівчина в довгій шикарній сукні під ручку з юнаків у джинсах — це виглядає не дуже красиво.

Бажаємо вам щастя і приголомшливого ​​весілля!

Рекомендую:

Що дарувати на весілля? Весілля - унікальна подія в житті кожної людини. Так чого ж чекають молодята від свого весільного дня? Звичайно ж, жартів, посмішок, квітів поцілунків...
Традиції святкування одруження.... Деякі весільні традіціі вже постаріли, а якихоь ще слідують, адже є величезна чисельність весільних звичаїв. У всякого народу, у всякої країни свої тр...

Стиль / Суспільство весілля / весільні сукні / плаття /