15.08.2011 - orbk.net

Samsung S24A350H офіційний монітор WCG-2011.

Поділитися:

Samsung S24A350HSamsung Electronics оголосив, що ігри відбіркового Чемпіонату України в рамках World Cyber ​​Games будуть проходити на нових LED-моніторах Samsung c підтримкою 3D — модели S24A350H.

24-дюймові монітори Samsung S24A350H забезпечують природне перенесення кольорів і кришталеву чіткість картинки з роздільною здатністю Full HD завдяки передової технології світлодіодним (LED) підсвічуванням і високому рівню динамічної контрастності (Mega DCR). Чорні тони виглядають на екрані дійсно чорними, а світлі ділянки зображення — чіткими та детальними. Крім того, висока контрастність дасть геймерам можливість розглянути уважно кожну деталь ігрового поля. Підтримка 3D-зображення також виводить ігровий реалізм на новий рівень.

Широкі кути огляду (170 ° / 160 °) і технологія Magic Angle дозволять геймерам розташовуватися перед екраном так, як їм зручно, не боячись спотворення картинки. Навіть якщо дивитися на екран збоку, зображення буде таким, ніби ви знаходитесь прямо перед екраном — таку можливість, безумовно, оцінять не тільки гравці, але і вболівальники.

Монітори відрізняються ультратонкої рамкою екрану, через, що їх дисплеї виглядають ще більше, а зображення на них — ще більш захоплююче. Доповнює картину ультрасучасний дизайн корпусу з елегантною ніжкою. Принтери теж у Самсунг відмінні і тому заправка картриджей Samsung є актуальною для тих хто бажає економити.

Модель S24A350Н, як і всі нові монітори Samsung, були розроблені з турботою про довкілля. Технологія LED-підсвічування сама по собі знижує споживання енергії. Крім того, спеціальний економний режим дозволяє управляти енергоспоживанням монітора за допомогою простого інтерфейсу, щоб економити ще більше електроенергії.

Рекомендую:

Samsung PS-63C7000 — Безкомпромісна реалісти... Є тільки один спосіб насолодитися відео в тривимірному форматі за межами кінотеатру. Це 3D-телевізори Samsung. Вони забезпечують максимально реалістич...
Пральна машина Samsung Eco Bubble. Компанія Samsung Electronics оголосила про запуск на українському ринку нової лінійки пральних машин з технологією Eco Bubble. Новинки поєднують сучас...

Технології 3D / 3D-зображення / Full HD / LED-монітор / Samsung / WCG-2011 / Екран / монітори / Підтримка 3D /