Секрети боротьби зі стресом.


Швидкий темп сучасного життя нерідко вводить людину в стан стресу. Повністю деморазізовати людину можуть різні неприємності: проблеми в родині, численні дрібні невдачі, конфлікти на роботі. Так що ж являє собою стрес? Це стан, що виник під дією різних факторів, що супроводжується активізацією всіх захисних систем організму і характеризується психофізичним напругою. Варіантів боротьби зі стресом велика безліч, вдаючись до деяких з них можна поліпшити своє самопочуття, настрій на краще майбутнє та зберегти часи спокою серед улюблених людей, спостерігаючи як біжить годинникова стрілка уперед .

1. Візьміть паузу. Основною причиною стресу є перенапруження, тому боротися з ним допомагає відпочинок. Краще, якщо ви не будете цілими днями сидіти перед телевізором, а підете на природу, на свіже повітря.

2. Вітамінотерапія. У стані стресу організм людини включає всі свої внутрішні резерви, для підтримки його працездатності їжте більше свіжих фруктів і овочів, насичених вітаміном С (яблука, помідори, шипшина) і В (капуста, буряк, сухофрукти).

3. Продукти для підвищення настрою. Як відомо, людський мозок вміє виробляти серотонін — гормон щастя, а такі продукти, як шоколад, банани, мигдаль і деякі інші успішно йому в цьому допомагають.

4. Ароматерапія. Ще з давніх часів відомо позитивний вплив ефірних масел. Масла троянди, лаванди, жасмину або кипариса допоможуть заспокоїтися і відновити сили.

5. Задушевна розмова. Неспроста за кордоном так популярні психологи, адже задушевна розмова допоможе заспокоїтися і розібратися з усіма проблемами. Близькі люди, краща подруга або друг замінять закордонних лікарів і допоможуть справитися з напругою.

6. Метод клину. Ще один ефективний спосіб боротьби з поганим настроєм — піддати організм іншого виду стресу. Це може бути холодний душ, голковколювання або ж заняття екстремальними видами спорту, наприклад, такими як джампінг або стрибки з парашутом.

7. Займіться спортом. Справитися зі стресовими ситуаціями допомагають заняття спортом, а також вони роблять організм більш стійким до емоційних впливів.

8. Найдавніша система — йога. За допомогою йоги можна розслабитися, розібратися в собі, а також зміцнити м’язи.

9. Будьте обережні. Уникайте виникнення ситуацій та спілкування з людьми, які можуть викликати емоційний розлад.

10. Піднесений настрій. Якщо посміхатися частіше, то можна налаштувати організм на позитивний лад на підсвідомому рівні.

Боротися зі стресом можна і потрібно, потрібно тільки знайти відповідний метод, а за допомогою вищевикладених рад зробити це зовсім легко.

Похожі записи:

Здоровий сон і як його зберігати. Сон - одна з найбільш важливих потреб людини. Весь організм в процесі сну зазнає найбільш повне відновлення після тих чи...
Диво-ліки з ПАР: ні голоду, ні стресу.... ПАР видав першу фармацевтичну ліцензію на дослідження місцевої рослини з метою її подальшого комерційного використання, ...
Теги до запису:, ,