02.08.2011 - orbk.net

SUZUKI JIMNY став призером шостого всеукраїнського Фестивалю Offroad Freefest.

Поділитися:

SUZUKI JIMNY став призером шостого всеукраїнського Фестивалю Offroad Freefest.Нинішній, VI Всеукраїнський фестиваль позашляховиків — Offroad Free Fest 2011 проходив на заплавних луках і на піщаних дюнах поблизу села Толокунь Вишгородського району Київської області з 22 по 24 липня.

Природно, будучи партнером шанувальників «повнопривідного» способу життя ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний імпортер і дистриб’ютор автомобілів і мототехніки SUZUKI, представила на тест-драйв практично всю свою лінійку повнопривідних авто (Grand Vitara, Jimny, SX4).

На фестиваль у «Київського моря» з’їхалися сотні учасників з різних міст і клубів, вільних і вільних духом людей, які займають активну життєву позицію … і натовпи глядачів. Серед шанувальників стилю життя 4Х4 були не тільки вітчизняні екіпажі, а й оффроудні команди з Білорусії, Росії (причому, добиралися в Толокунь навіть з Мурманська) і т.д.

Усього Offroad Freefest зібрав близько 5 тисяч учасників і співчуваючих. У різноманітних змаганнях кожен мав шанс, показати який він водій і чого варта його машина.

Причому, присутні настільки захопилися, що, незважаючи на офіційні дати проведення фестивалю (нагадаємо, 22-24 липня), багато роз’їхалися тільки 25-26 липня. А наметові містечка стояли ще довше.

«Вперше побували на Фестивалі. Все на вищому рівні — і організація, і конкурси, і атмосфера заходу. Постаралися взяти участь у всіх конкурсах. Машина цього не пережила — схоже знову передній редуктор, який, судячи по звуках, помер на рампі. Спасибі всім за відмінний свято! », — Захлинаючись ділив з нами своїми емоціями один з учасників« автопробігу по бездоріжжю ».

До речі, рукотворне болото, дійсно, подолали всі. Взагалі, для подібних заходів ідеально підходить тільки так званий рамник (позашляховики з цільної рамою), яких у сучасному виконанні на ринку раз-два і край. Тому не дивно, що в самому грязьовій і позашляховій вправі призером став справжній рамний позашляховик — SUZUKI JIMNY, впевнено пройшов усі грязьові ванни. З чим ми і вітаємо його власника!

suzuki.com.ua

Рекомендую:

Придбання страхового полісу онлайн.... В наші дні не становить проблеми купити страховку через Інтернет. Поки даний метод не надто популярний. Однак, за словами експертів, його розвиток не ...
Ціна Range Rover, це стиль життя. Дорогі автомобілі завжди привертали увагу у людей. З яких Range Rover чомусь виділявся, це мовби ідеальне схрещення повноцінного позашляховика та ліму...

Авто 4Х4 / Offroad Freefest / Suzuki / Авто / грязьові ванни / Машина / мототехніка / призер / рамний позашляховик / Свято / Тест-драйв / фестиваль / шанувальник /