SUZUKI JIMNY став призером шостого всеукраїнського Фестивалю Offroad Freefest.


SUZUKI JIMNY став призером шостого всеукраїнського Фестивалю Offroad Freefest.Нинішній, VI Всеукраїнський фестиваль позашляховиків — Offroad Free Fest 2011 проходив на заплавних луках і на піщаних дюнах поблизу села Толокунь Вишгородського району Київської області з 22 по 24 липня.

Природно, будучи партнером шанувальників «повнопривідного» способу життя ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний імпортер і дистриб’ютор автомобілів і мототехніки SUZUKI, представила на тест-драйв практично всю свою лінійку повнопривідних авто (Grand Vitara, Jimny, SX4).

На фестиваль у «Київського моря» з’їхалися сотні учасників з різних міст і клубів, вільних і вільних духом людей, які займають активну життєву позицію … і натовпи глядачів. Серед шанувальників стилю життя 4Х4 були не тільки вітчизняні екіпажі, а й оффроудні команди з Білорусії, Росії (причому, добиралися в Толокунь навіть з Мурманська) і т.д.

Усього Offroad Freefest зібрав близько 5 тисяч учасників і співчуваючих. У різноманітних змаганнях кожен мав шанс, показати який він водій і чого варта його машина.

Причому, присутні настільки захопилися, що, незважаючи на офіційні дати проведення фестивалю (нагадаємо, 22-24 липня), багато роз’їхалися тільки 25-26 липня. А наметові містечка стояли ще довше.

«Вперше побували на Фестивалі. Все на вищому рівні — і організація, і конкурси, і атмосфера заходу. Постаралися взяти участь у всіх конкурсах. Машина цього не пережила — схоже знову передній редуктор, який, судячи по звуках, помер на рампі. Спасибі всім за відмінний свято! », — Захлинаючись ділив з нами своїми емоціями один з учасників« автопробігу по бездоріжжю ».

До речі, рукотворне болото, дійсно, подолали всі. Взагалі, для подібних заходів ідеально підходить тільки так званий рамник (позашляховики з цільної рамою), яких у сучасному виконанні на ринку раз-два і край. Тому не дивно, що в самому грязьовій і позашляховій вправі призером став справжній рамний позашляховик — SUZUKI JIMNY, впевнено пройшов усі грязьові ванни. З чим ми і вітаємо його власника!

suzuki.com.ua

Похожі записи:

Mercedes-Benz Citan чи Renault Kangoo. Це Mercedes-Benz Citan який не дожидаючи дебюту на IAA виставці комерційних автомобілів в Ганновері представив публіці с...
Audi Q7-це вигідно! Порше Україна офіційний імпортер автомобілів Audi оголосив перед новим роком про дію спеціальної пропозиції на SUV Audi ...
Lada Granta — перше враження — Частина 1.... На Чорномор'ю виконали тестування Лади «Гранта». Для тестів Лади «Гранта» журналістам надали місце на картодромі. У тест...
Subaru BRZ. Subaru BRZ 2013 - це нове дітище фірми Subaru в яке також інвестувала Toyota може ви вже чули про Toyobaru. Цей автомобі...