Віртуальна клавіатура від Celluon.

Віртуальна клавіатураКомпанія Celluon розробила два унікальних пристрої: evoMouse Pet і Magic Cube. Обидва гаджета дозволяють перетворити стіл у робочу поверхню по введення даних, взаємодіяти з якою можна руками. Обидва гаджета співпрацюють з комп’ютором за допомогою USB або  Bluetooth і працюють ОС Windows.

EvoMouse Pet, що зовні нагадує якогось звірка, проектує подобу килимка для миші. Правда, водити по ньому потрібно не маніпулятором, а пальцями. Також з’являються нові вінчестери, яких стає все більше і більше розібратися в цьому розмаїтті допоможе Техносовет.

Друга новинка, Magic Cube, проектує на стіл віртуальну клавіатуру. Пристрій здатний фіксувати до 400 «натисків» в хвилину. До речі можна сказати, що гаджети начебто Magic Cube демонструвалися ще в далекому 2002 році, але коли вони з’являться в продажі досі не відомо.

Рекомендую:

Microsoft – Windows 8 (концепція) Уже не є секретом, що Microsoft почала розробку Windows 8. І вже приблизно відомо, як буде виглядати це досягнення сучасних технологій. Вже відом...
Що крадуть в Україні ! Судячи зі статистики викрадень за 2009 рік, криза позначилася і на цьому тіньовому бізнесі. У минулому році тільки в столиці було викрадено більш ніж ...