19.08.2011 - orbk.net

Віртуальна клавіатура від Celluon.

Поділитися:

Віртуальна клавіатураКомпанія Celluon розробила два унікальних пристрої: evoMouse Pet і Magic Cube. Обидва гаджета дозволяють перетворити стіл у робочу поверхню по введення даних, взаємодіяти з якою можна руками. Обидва гаджета співпрацюють з комп’ютором за допомогою USB або  Bluetooth і працюють ОС Windows.

EvoMouse Pet, що зовні нагадує якогось звірка, проектує подобу килимка для миші. Правда, водити по ньому потрібно не маніпулятором, а пальцями. Також з’являються нові вінчестери, яких стає все більше і більше розібратися в цьому розмаїтті допоможе Техносовет.

Друга новинка, Magic Cube, проектує на стіл віртуальну клавіатуру. Пристрій здатний фіксувати до 400 «натисків» в хвилину. До речі можна сказати, що гаджети начебто Magic Cube демонструвалися ще в далекому 2002 році, але коли вони з’являться в продажі досі не відомо.

Рекомендую:

Про те, як «розумні» гаджети контролюють свідоміст... Нова книга Євгена Морозова: додатки до телефону вирішують наші проблеми - і позбавляють нас вибору.Уявіть собі світ, в якому нові «розумні» технол...
Все буде управлятися планшетом.... Наука та технології йдуть все далі. Багато хто, ще далі сприймає планшет в якості іграшки, поки його використання не стане зручнішим для всіх. Це, шви...

Гаджети Bluetooth / USB / Windows / Віртуальна клавіатура / Технології /