19.08.2011 - orbk.net

Віртуальна клавіатура від Celluon.


Віртуальна клавіатураКомпанія Celluon розробила два унікальних пристрої: evoMouse Pet і Magic Cube. Обидва гаджета дозволяють перетворити стіл у робочу поверхню по введення даних, взаємодіяти з якою можна руками. Обидва гаджета співпрацюють з комп’ютором за допомогою USB або  Bluetooth і працюють ОС Windows.

EvoMouse Pet, що зовні нагадує якогось звірка, проектує подобу килимка для миші. Правда, водити по ньому потрібно не маніпулятором, а пальцями. Також з’являються нові вінчестери, яких стає все більше і більше розібратися в цьому розмаїтті допоможе Техносовет.

Друга новинка, Magic Cube, проектує на стіл віртуальну клавіатуру. Пристрій здатний фіксувати до 400 «натисків» в хвилину. До речі можна сказати, що гаджети начебто Magic Cube демонструвалися ще в далекому 2002 році, але коли вони з’являться в продажі досі не відомо.

Рекомендую:

Установка Windows. Это известный факт, что иногда операционная система Windows работает нестабильно особенно, это ощутимо со временем. Она регулярно зависает, приобретае...
Все буде управлятися планшетом.... Наука та технології йдуть все далі. Багато хто, ще далі сприймає планшет в якості іграшки, поки його використання не стане зручнішим для всіх. Це, шви...


Гаджети Bluetooth / USB / Windows / Віртуальна клавіатура / Технології /