Вирушаємо за ліками в аптеку віртуальну!

Незамінна послуга — замовлення ліків онлайн. Коли людина хвора, то її потрібен спокій і звичайно ж ліки. Як не придбати «чудо-таблетки», посиливши тим самим стан хворого?

Розгрібаємо інформацію.

Запитуємо у пошукача «де купити ліки» — на нас вискочать безліч посилань на віртуальні аптеки і ми дізнаемся, що в такому морі пропозицій можна потонути. За великим рахунком, інтернет аптека не може існувати тільки віртуально. За будь-онлайн аптекою стоїть реальна аптека з необхідною документацією і лікарями фармацевтами.

На самому початку дивимося на сайт, всі солідні компанії пишуть інформацію про компанію та контакти. По ідеї там є назва фірми, адреса, контактні телефони та номер ліцензії, добре, якщо присутня відсканована копія ліцензії. Зовсім не важко перевірити, чи існує така адреса. Зовсім не зайвим буде дзвінок за вказаними телефонами, а також можна почитати відгуки покупців про цю компанію.

У сфері лікарських препаратів, нерідко трапляються випадки шахрайства. Але, якщо компетентний, то значить, в якійсь мірі себе убезпечив. Американські експерти в галузі контролю за обігом лікарських засобів (FDA) розповіли, як дізнатися поглядом і яких магазинів лікарських препаратів варто уникати:

* Якщо установа не представляє можливості консультації з провізором або;
* Коли компанія-продавець позиціонує свої препарати як «революційні», «незвичайні», «магічні» засоби і застосовує в їх інструкції мови типу: «магічне звільнення», «таємна технологія», «дідівські поради», «надзвичайне відчинення» і т . п.;
* Коли аптека посилається на висновок якихось незрозумілих «фахівців», що радять саме цей препарат;
* Якщо сайт завалений «розповідями небувалого зцілення» за допомогою якось  медикаменту;
* Якщо пропонують можливість придбання препарат без рецепта;
* Стверджують, що ліки не викликають побічних ефектів і алергії.

Необхідно мати на увазі

Необхідно пам’ятати, що в Інтернеті можна знайти інформаційні сайти по медикаментах, є сервіси, які просто доносять до населення інформацію про аптеки та ліки, а ви знаєте как похудела Ксения Бородина бесплатно завдяки таким сервісам. Такі інтерактивні путівники є по всіх регіонах.

Що б не сплутати медикамент з БАДами, слід скористатися державними реєстрами лікарських засобів. Більше ніде Ви не знайдете більш точної і достовірної інформації про препарат і його властивості. Там же можна відшукати інформацію, чи вироблятися ще препарат або знятий з виробництва

Про те, чи припустима справжня біодобавка можна дізнатися з даний Держпоживнагляду. Про присутність у Бада всіх необхідних дозвільних документів можна також довідатися там. Люди все частіше стають потерпілими від аферистів саме при придбанні БАДів.